Zápal močových ciest

Príspevok v téme: Zápal močových ciest
grace

Za posledný polrok mám tento zápal už 5 krát a sama neviem co robim zle, vsetky rady dodrziavam, ale zda sa mi ze zakazdym sa to objavi asi 2 dni po pohlavnom styku (nie po kazdom)bola som liecena bismoralom antibiotikami raz to preslo aj same od seba, ale je to nepredstavitelne neprijemne a najma to, ze neviem kedy ma to zase chyti:(
mate niekto nejake skusenosti alebo typy a postrehy?alebo nejake linky na dobre stranky... ?

Vladia7859

Ahojte žienky, ja mávam zápal močového mechura uz od 15stich rokou,áno musím sa priznať že som chodila v krátkych sukničkách ako taká krava a babka mi stále hovorila že raz nato doplatím. No a stalo sa,prvý krát som dostala zápal ešte na základnej škole,šupli mi antibiotiká a bolo. A v podstate vždy keď som mala zápal tak mi dali antibiotiká a vždy som sa na ne spoliehala ze mi vzdy pomozu. No a pomáhali mi tak 5 rokou, ščoho som ich brala tak 1x za rok. No ale prišiel deň ked mi nepomohli ani antibiotiká. Cez zimu sme boli s priateľom na "prechádzke" a pamatám si že mi bola fakt strašná zima na nohy,úplne mi mrzli. No a do mesiaca mi prišiel taký zápal že koniec. Je jasné že som išla hneď k doktorke nech mi predpíše antibiotiká. Ale nezabrali,pomohli mi trošičku,ale stále som citila ze to nieje ok. Tak som brala potom ešte nejaké tie probiotiká,Urinal a podobné sračky,ale vobec mi to nepomohlo. Do tyždna mi prišli také bolesti a také neznesitelné pálenie tak cca 3 hodinové že som nevedela čo mam robit , a celú noc som chodila hore dole po byte lebo sa mi nedalo ani ľahnuť. Tak hneď na druhý deň som šla zas k doktorke nech mi predpíše iné antibiotiká, ešte k tomu mi musela pichnuť do zadku injekciu od bolesti,bo som to nezvládala. No antibiotiká som dobrala, a tieš mi nezabrali,cítila som že to nieje 100 percentné,stále tam bolo nejaké to pálenie. A to som už začala byť zúfalá. Skúsila som si kupiť v bylinkárni kvapky z kapucínky veľkej,to som brala cca 2 tydzne...a počas toho ako som to brala mi bolo fajn :) a vkuséé brusnicee,urinali,urovali,vsetko mozné co sa dá volne kupit. NEPOMAHA TO! teda áno,ale len na chviločku možno. Do takíchto liekou som za 3 mesiace vložila možno 100 eur ak nie viac. Tak som čítala na nete o tabletkách URO-VAXOM, to je na posilnenie imunity,proti tej svini ECOLI ! Ktorú ja v moči mám,a tá mi stále sposobuje problemy. Tak som šla k doktorke nech mi ich predpíše. Beriem ich cca 2 mesiace, a určite som pocitila uľavu. Tie tabletky treba brať 3 mesiace, potom 3 mesiace pauza, a potom zas 3 mesiace,aby to bolo účinéé. ! Tak mi to vravel urolog, Spolu stým som brala aj D-Manozu s propolisom. a mesiac a pol mi bolo dobre,žiadne pálenie,čisty moč, žiadne baktérie. No ale už taky tyzden zas cítim ranné pálenie ked cikám,úplné tlaky.( Mala som vášnivejší sex) Tak si idem zas objednať tú D- Manozu,pretože mám pocit že to jediné mi ako tak pomohlo. Takže baby skúste ten UROVAXOM a ktomu aj tú D-manozu s propolisom,objednáte to vklude na nete. A baby po sexe,vycikať,osprchovať,vypit pohár vody,a dať si nejakú tabletku s vysokym obsahom brusníc.Alebo vypit nejaky Uroval drink. Urolog mi povedal ze si mam dať po každom sexe jednu tabletku antibiotík. Ale nerobím to. Antibiotká su svinstvo. A zabilo by mi to celu imunitu. Už 8 mesiacou bojujem so zápalom. Som stoho fakt v totálnej depresii. Nieje nad to byť zdravý ! ♥ Zdravie je to najcennejšie čo máme,ale človek to zistí až ked je neskoro ! :( Držte sa, a verte v to že to prekonáte ! ♥ Je doležité veriť a mať pozitivne myšlienky :*

zuzanka98

samotna uprava stravy nepomoze ak je organizmus uz nejako naruseny, ale pomoze ti udrzat sa v kondicii ked sa zbavis zdravotnych problemov ;)

anickadusicka

tamarka na upravu stravy je uz niekedy neskoro a preto je potrebne hladat nejaku inu alternativu. Najlepsie nieco na baze enzymov. Tie dokazu zabrat a pomoct aj ked je na tom uz imunita horsie :/

cicilka

Sassia912 presne ako pises je to tazko odhadovat, kto je za to zodpovedny. No urcite by malo byt v nasom zaujme hladat rozne alternativy ako sa dostat zo zdravotnych problemov a neuspokojit sa s tym, ze tak je to normalne musim si nimi len prejst.

BeFree7

ked uz ma clovek raz problemy tak veru ani uprava stravy nepomoze. Ale zase nechcem tvrdit ze uprava stravy je zbytocna. Urcite ma nejaky podiel na tom udrzat sa pri zdravi a vo forme, ale problemy zdravotne vyriesit nevie. Naopak zivocisne enzymy ano ;)

tamarka78

čiže tu ani úprava stravy nepomôže hej? To naše telo je komplikované a o zdravotných problémoch ani nehovorím. To človek už ani nevie čo má robiť ak chce byť zdravý a fit :(

Sassia912

cicilka otazne je koho je to chyba. Mozno my sa malo zaujimame o to ako taketo zdravotne problemy riesit a radsej sa s nimi naucime zit akoby sme ich mali riesit. Ci? tazko to je no.. Lanimara co to je? ako je mozne ze zatoci s kazdym zapalom?

Lanimara

S akymkolvek zapalom zatoci ac11. Specialny vytazok z amazonskej vilcacory ktory ma 10 patentov. Dokonca aj pri chronickych zapaloch ako je artritida neskutocne pomaha.

BeFree7

su to zivocisne enzymy. Celkovo enzymy sa daju ziskat zo stravy. Ale nie v takom mnozstve aby pomohli riesit nejaky zavazny problem ktory v tele nastal. Na to proste enzymy zo stravy nestacia.