Zápal močových ciest

Príspevok v téme: Zápal močových ciest
grace

Za posledný polrok mám tento zápal už 5 krát a sama neviem co robim zle, vsetky rady dodrziavam, ale zda sa mi ze zakazdym sa to objavi asi 2 dni po pohlavnom styku (nie po kazdom)bola som liecena bismoralom antibiotikami raz to preslo aj same od seba, ale je to nepredstavitelne neprijemne a najma to, ze neviem kedy ma to zase chyti:(
mate niekto nejake skusenosti alebo typy a postrehy?alebo nejake linky na dobre stranky... ?

ZemanuelaZ

Už si ho začala brať, alebo ako si to nakoniec dobojovala? :) vieš čo, to je rôzne niekomu začne skôr inému neskôr pretože každé telo je iné a každé má inak imunitu narušenú. Čiže tam nie je nejako striktne dané, že tak o týždeň už budeš fit.

Sasia912

zajtra ráno plánujem ísť do mesta, tak sa určite stavím aj v lekárni. Je mi to plne jasné, ale už teraz mám pocit, že to bude ešte dlhý boj, ale som ochotná ho podstúpiť, ak mi pomôže dostať sa z problémov a byť fit.Veď práve, že na trhu je dnes už toľko liekov a kým by som vyskúšala ktorý funguje, tak by som kľudne aj zbankrotovať mohla :) Po akej dobe začal zaberať? Ja sa naň opýtam uvidím čo mi lekárnička povie.

cicilka

co sa tyka enzymovych liekov, tak na trhu je ich uz viac, len nie kazdy z nich je ucinny to je ten problem. My sme vyskusali mnohe, ale mne sa osvedcil wobenzym. Najprv som ho uz ani po tolkych neuspesnych pokusoch nechcela kupovat, ze to bude zbytocne. Ale ptoom ze a este vyskusam a uvidime. A nastastie zabral, z coho som mala radost :)

BeFree7

urcite taketo veci sa neoplati odkladat a ked mas problemy tak urcite to ries co najskor, lebo cim neskor to budes riesit tym dlhsie sa budes z toho dostavat. A to viem o com hovorim, lebo som tiez liecbu dlho zanedbavala a furt som si len hovorila, ze ved to rozchodim az som to nekoniec nerozchodila a ostala lezat mesiac doma..

Sasia912

na baze enzýmov? a to je jedno, či obsahujú rastlinné alebo živočíšne? Dúfam, že tento týždeň si nájdem čas zájsť do lekárne si niečo kúpiť. A vy nemáte nejaké skúsenosti s niečím konkrétnym, čo by mi mohlo zabrať?

ZemanuelaZ

presne ako píše zuzanka98, najlepšie by bolo keby lieky obsahovali enzýmy. Tie majú veľkú silu a človek si to ani neuvedomuje. Mali by Ťa postaviť na nohy už za pár týždňov :)

holubice

akupunktura nie, je ovela lepsich alternativ, len je potrebne sa porozhliadnut. Myslim, ze problemami s mocakmi sme si presli snad vsetci, zvlast zeny, tie aj niekolkokrat ze ano :) brusnice aj urologicky caj su ok, ale nie je to vsetko. Pri zapale je potrebne razne zakrocit, nasadit si lieky na imunitu a malo by sa to popravit.

linda33

ja som mala s mocakmi problem v pred dvadsiatkou. to som vedela ist aj xkrat na vecko na hodinu bolelo to riadne. len furt brat antibiotika sa neda a niektory slovensky lekari ani ine asi nedavaju. zacala som pit brusnicovy caj a brat hraval hokej a bral wobenzym tak som skusila a otvtedy mam pokoj svaty (3x klop), nepchajte sa liekmi ale hladajte aj ine sposoby

zuzanka98

akupunktura, len za aku cenu si povedzme, ze ano.. myslim, ze by si nestratila nic keby si si nechala v lekarni poradit nieco na imunitu, najlepsie na baze enzymov, to ti uskodit urcite nemoze