Onychomykóza - pleseň nechtov

RNG

Zapaly a rany sa daju rychlo liecit zmesou praskoveho cukru, kokosoveho oleja a par kvapiek GSE
Toto som uz spominal mnohokrat

bez liekov

Moja znama mala na nechtoch sice nie mykozu, no zapaly.. stale sa jej zapalili nechty, nic pritom nerobila zle.. dodrziavala hygienu, atd.... Potom si na to zacala svietit BIOPTRONom a odvtedy ma pokoj.. je to urcite lacnejsie ako nejaky laser.. Informacie o BIOPTRONe najdete na www.bioptron.senea.sk

RNG

Briski, pochybujem o tych dvoch dnaoch. Spory plesni sa nachadzaju v obuvi, bielizni a pod, takze sa urcity cas mozes reinfikovat. Tiez plesne nezmiznu za 2 dni, nechtu potrebuju mesiac dva na vyrastenie

briski

mne osobne pomohol candimene spray alebo nieako tak , neviem o tomto vela ale moja mama je farm. laborantka , poradila mi najprv mast ktora nezaberala, a toto sa javi tak ze to zabralo behom 2 dni, neviem no snazim sa iba poradit :) a plesen som mal na nohe

sasa121

RNG má absolútnu pravdu,tieý poznám spôsob ako vyhubiť plesne bez chémie.Je to First-prípravok z Aloe vera a Gelly-čisté aloe vo forme želé.Ak máš chuť-môj kontakt:0908 958 599.Môj syn tiež prekonal pankreatitidu ,lebo bral veľa liekov, odvtedy sa liečime prírodou a je to super.

RNG

Ked sa ti nepaci natierat nechty roztokom oregana alebo GSE(topicke [pouzitie jedleho doplnku), ber systemicky(cez usta do celeho tela) nebezpecny chemicky liek.

mykoza

Bola som dnes u koznej a ta mi predpisala krem Micetal a tabletky Terbinafin Actavis. Beru sa 3 mesiace a v polovici liecby mam prist na pecenove testy. Teda ked som si precitala pribalovy letak a tie neziaduce úcinky, tak ma striaslo. Mate niekto skusenosti s tymito liekmi? Nie su tie tabletky podobne tomu Sporanoxu??? Bojim sa ze mi poskodi pecen. V detstve som prekonala pankreatitidu tak neviem ci ich zacat brat, alebo sa este raz poradim s lekarkou nech mi predpise nieco ine ?? Prosim skoro pisteee :)

RNG

Fobia moze byt na cokolvek.
Ked sa ti nieco velmi nepaci alebo mas okolo toho velmi zly pocit, moze z toho byt celkom vazna fobia.

lea

A myslite ze ta fobia z plesni je normalna? stretli ste sa s tym? ine fobie nemam /z lietania, pavukov, hmyzu a pod./