Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potenie v podpazusi... nadmerne potenie

Príspevok v téme: Potenie v podpazusi... nadmerne potenie
katica

je to dost trapne, neviem co si mam oliect, stale sa potim v podpazusi, v lete, v zime, v kuse... nemozem nosit donekonecna cierne veci, lebo na tych sa tak neda vidit... uz som skusila vselijake dezodoranty a nic nezabralo....iba zmierbńuje, ale neprestane... zavidim zenam, ktore moze nosit farebne tricka, atd. prosim o rady .. :(

johh

Potrebovala by som poradit: moj syn ma tiez problem s potenim - exituje nejaky dobry antiperspirant alebo dezodorant, ktory zabranuje alebo aspon zmiernuje potenie v podpazusi?

lolica

A ESTE BY MI NIEKTO ODPISAL ZE AKO TO MAM POUZIVAT?LEBO TU CITAM ZE TO SI DAM CEVER A RANO TO UMYJEM? A POTOM AJ RANO SI TO MAM DAT?...?

lolica

kolko prosim vas stoji ten driclor? a kde ho mozem dostat? a ked mi nepomoze co mam skusit?...ide leto a moje potenie je strasne... :(

cajik

noname- (necitala som celu diskusiu,neviem ci to uz bolo spomenute)- moze ist o poruchu stitnej zlazy. dalsou moznostou je dat si vpichnut botox do podpazuchy,zastavi potenie na niekolko mesiacov

nonamen

Dobry den Vam vsetkym. Nadmerne sa potim v podpazusi. Je mi to totalne trapne , ked to zacne zapachat a ja som v praci s kolektivom ludi alebo inde v kancelarii ked vybavujem svoje zalezitosti. Pouzivam Driclor ale nezabera. Potim sa v podpazusi dokonca ked soferujem alebo sedim za pocitacom. Vyprane polokosele a tricka po jednom noseni hadzem znova do prania. Viem mi niekto povedat , coho je to pricina? Ide o nejake ochorenie?

blufee

a nemoze ten driclor nejak uskodit??... lebo potenim sa vzlucuju nepotrebne latky...nebude to mat na zdravie nejaky vplyv?...a suhlasia s tym lekari??

denisa

ahoj vedel by mi tu niekto poradit co s nadmernym potenim???citala som uz vela clankov o tom ale neviem v kazdom sa pise nieco ine...prosim poradte mi..dakujem dada..

kitti

Katica,uz som pisala,ze potom ked sa prestanes potit,staci pouzit Driclor raz do tyzdna,alebo podla potreby.Ked nepouzivas Driclor,nemala by si sa potit.Kym sa potis,dovtedy treba castejsie pouzivat,potom menej.Ta sucha pokozka sa ti potom upokoji,ked nebudes tak casto pouzivat.Neboj sa budes mat pekne podpazusie

katica

nikto neodpoveda??? :(
preco svrbi podp. 3 dni som pouzila driclor, teraz dva nie...kedy mam znova zacat, nepotim sa, ale troska obcas svrbi.... a sucha koza, to je prirodzene??? prosiiiim

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potenie v podpazusi... nadmerne potenie - Fórum - ZDRAVIE.sk