vysoka skola NIEEE

3martina3

no co ja mam kamosky na psycho tak tie sa mi iba skeria do tvare, ze za co oni prechadzaju do dalsich rocnikov....skusky urobene za tyzden, teda ak sa to da nazvat skuskou, lebo vacsinou pisu cely semester nejake eseje....no mat taku skolu

mimuliatko

ved to, musim sa nejak nakopnut. sem tam ma pochyti zufalstvo alebo strach ze to nezvldnem a niekedy sa zase "pustim do boja" :) ale jasne treba makat ved na to tam vlastne idem...
ale bat sa bojim stale :)

mimuliatko

ved to, musim sa nejak nakopnut. sem tam ma pochyti zufalstvo alebo strach ze to nezvldnem a niekedy sa zase "pustim do boja" :) ale jasne treba makat ved na to tam vlastne idem...
ale bat sa bojim stale :)

vs

vies, vsetko je tak trochu narocne, ale ak sa budes snazit, tak to zvladnes. musis si verit. povedz si, ze to zvladnes a hotovo.

teala

zvladli sme to na vybornu, teda vlastne cerveny diplom, hehe, a ty to zvladnes urcite tiez, su to nezabudnutelne roky, jedny z najkrajsich v zivote. Takze hlavu hore a vykroc vpred. Ja by som si to teda rada zopakovala ( a mnohe veci spravila uplne inak:-)

mimuliatko

psychologiu.. vraj je to narocne. nuz uvidim ako to pojde ale mam hrozny strach a praveze vela ludit onezvlada, koncia skoly po roku alebo menia...ach