Som neverna??

Príspevok v téme: Som neverna??
zuzulka

Je podla vas zahybanie aj to ked si baba dopisuje s inymi chlapmi cez chat, aj s nimi flirtuje, alebo sex.ukaja? Ale v zivote sa s nimi nestretne a prizna sa im ze ma dlhorocny vztah, posle aj fotku......nic viac. Svojho partnera vsak miluje, toto ma iba ako spestrenie aj ich vzajomneho sex. zivota

zuzulka

" vypisujem" to tu preto, lebo som bola zvedava na nazory ludi, ver mi ze teraz to lutujem, aby mi tu niekto spochybnoval moje city,

ethel

pravdu? JE to.... Nie je to správne...naozaj nie...myslíš to inak,ale nie je to tak ako to myslíš.Raz na to prídeš...Skús si predstaviť,že to bude robiť on..presne tak isto ako ty....a čo pri tom cítiš?

elle

nie, nie je to nevera.. je to v pohode :-)) Ked hovoris ze ho milujes, ty musis vediet co k nemu citis. niekedy su taketo "ulety" potrebne aby neprislo k stereotypu, ten je totiz zabijak partnerskeho vztahu.

envy

nikdy by si neohrozila vas vztah..ale keby na tie netove flirty tvoj priatel prisiel, podla mna to vas vztah akurat pokazi..ja by som to netolerovala a viem, ze ani moj priatel by to nenechal len tak... skratka je krasne mat vztah s tym, ze je tvoj prvy a jediny, ale ked uz mam mat vztahh, tak na sto percent nech som verna a nech je v mojom zivote len jeden muz..nie viac..aj ked len kybernetickych,..

zuzulka

envy a co to znaci podla teba? Tu sa jedna o ten skutok nie o mna....ja mam jasno, bola som zvedava na vase postoje. Jedna sa o to ze nikdy by som ho neohrozila, ani nas vztah...

zuzulka

Nemam uplne ciste svedomie, to je pravda.. Vies preco? Za 7 rokov som ho ani raz nepodviedla, prisla som s nim o panenstvo, je to vlastne jediny chlap mojho zivota a tak to aj ostane. Toto je iba nevinne spestrenie.