Zase ďalšia téma o antidepresívach

sonka

AHOJ...JA UZIVAM CITALEC,ALLEBO lepsie povedane,uzivala...skoro 2 roky,ale troska pomohol,mala som lahsie depky.Teraz mi dala vellbutrin a na noc trittico,tak vellbutrin nemozem vobec,mne je z neho zle,ale trittico je vyborny liek...a spinkas z neho ako babatko,uziva sa len vecer.Na nete som citala,ze perfrktny liek je prozac..neviem preco ho nechcu predpisovat.Lenze depresivny ludia su pre lekarov ako pokusne kraliky,tazko sa im odhaduje co nam vlastne je,tak len skusaju.Pytas sa na lexaurin...to je liek,ktory ti okamzite pomoze,ale nemozes ho brat dlhodobe,lebo je riadne navykovy..ked ho vysadis,horor..nervy v kybli,vlastne mas abstinencne stavy.ver,ja som mala nenormalnu depku...2 krat som sa liecila..je to strasne.ak chces mozme o tomto porozpravat cez mail...vymenime si skusenosti.Moj mail je: sonja2@azet.sk....ahoj.Sonja.

jaja

a ja bezim za moj stol si sadnut a pracovat na mojom projekte aj ked sa mi nechce...ale jeden telefonatik si este dam,nech ma nastartuje=DDDPapa moja,veselo sme si pokecaali a tak je to najlepsie=D

tish

:)))) no teraz idem popakovat veci, vytiahnut prsiplast, gumaciky a hajde sa clapkat v dazdi dom:))) brrr keby aspon nefukalo, no co, budem mat aspon frizuru :D tak ja bezim za mamcou papapapaaa

tish

a na bahamy mozme ist pesi :D ja neviem ako to so mnou je, ja proste to beriem ako ide, niekedy to ovlyvnim, niekedy nie a potom uz len cakam kvoli comu sa co stalo a ten dovod sa raz ukaze :)

jaja

pocuj tish,vies na co som prisla?v skleniku je teplo stale,co tak ist tam,taky pobyt v skleniku...moderne a posobive=DDDDDDDD

jaja

to mas pravdu...raz mi ktosi povedal,ze si sama vyberam tie najtazsie cesty....a ja som zistila,ze ma pravdu.ale mne sa to takto paci,aspon neni nuda=DDDNo ak budes velmi chciet,mozeme ist potom aj na Bahamy,ale Everest je Everest vies=DDD

jaja

no veru...=Dved budeme vyzerat urcite cool,vsimne si nas nejaky prestizny magazin a o tyzden bude madona nosit nasu novu kolekciu=DOooo ake len budeme svetozname=DA akeze sme len vynaliezave,s amusime pochvalit=DDDDD