Miss Sporty

misska

a co sa tyka odtienov make upov, tak miss sporty ma bezkonkurencne najlepsie odtiene...nema sice velky vyber, ale ma tri vystizne farby a vobec neberu do ruzova, orandzova alebo cervena ako vsetky ostatne a najlepsi odtien je so matte 2...to len tak, ak by chcel niekto vyskusat :))

adka25

ja mam strasne rada miss sporty, hlavne ich spiraly a pudre. Aj cenovo su velmi dostupne, takze jednoznacne ano. Vacsinou si sice kupujem Rimmel ale obcas si kupim pre zmenu Miss Sporty.

misska

mozno nie vsetkym vyhovuje tato znacka, ale pre mna maju naj make upy.. vyskusala som uz od maybelline, dermacolu, max factor aj lorealu, ale ani jeden nebol lepsi. .. aj spiraly su super

Falco142307

MISS SPORTY netestuje na zvieratách. Choďte na anglickú stránku www.miss-sporty.co.uk They are Animal friendly. Ja osobne nedám dopustiť iba na korektor MISS SPORTY. Ostatné nepoužívam nič.

ivuSick224

ja si kupujem kozmetiku ms uz dost dlho,a zatial mi este nic nevyschlo. mozno, to niektore baby zle zatvaraju alebo si to casto davali. neviem. ale kazda kozmetika raz vyschne alebo sa pokazy. a inac tie co tu hovoria ze testuju na zvieratach, tak maju pravdu! ale kazda kozmetika testuje teda,skoro kazda. no ale to by sme sa museli malovat napriklad s mary kay alebo oriflame.

iwa32

miss sporty je sice lacna kozmetika- to je ok ale jej kvalita je hrozna... od miss sporty som uz mala lak na nechty a zachvilu mi vyschnul, mascara tiez nic moc teraz mam maybelline a je ovela lepsia :) a od ms som mala uz aj make up ale uz nikdy viac!!! na tvari mi po nom ostaval taky film a zle sa rozotieral teraz mam maybelline affinitone a je ovela lepsi ako miss sporty... a navyse coty (miss sporty, astor, rimmel....) testuju na zvieratach

sssssssinka

Mne osobne sa kozmetika miss sporty velmi páči....hlavne lesky,púdre,laky.očné tiene som nemala.ale raz som mala riasenku a tiež to nebolo bohviečo...je pravda že táto kozmetika je skôr pre mladšie baby...:)

luciaaa

Spiraly miss sporty su porovnatelne, ak nie lepsie ako napr. maybelline. Ale kazdemu vyhovuje nieco ine. Ja som pouzivala stale maybelline, raz som si kupila miss sporty faboulus lash a vysledok taky isty a este sa mi zda, ze ta maybellinka mi skoro vyschynala. Takze teraz uz ostavam pri miss sporty a este usetrim nejake tie eura.

mnamka257

podla mna je to celkom super kozmetika...sice make-up moc nekryje ale s tou spiralou s gumennou kefkou som moc moc spokojna aj s pudrom a lakmi...ja pouzivam kozmetiku iba od nich a nikdy sa mi nic este nevysusilo...moja mama si kupuje dost drahe licidla a nemyslim si ze by bol o moc lepsie...ale ved posudte sami