Prázdno v duši :-(

Príspevok v téme: Prázdno v duši :-(
regina

Ešte nikdy som nezažila ten pocit, byť milovaný osobou,ktorú milujem aj ja. 2x som bola zaľúbená, ten prvý mal priateľku keď som sa s ním zoznámila, samozrejme neopustil ju. Trvalo mi to skoro 2 roky aby som naňho zabudla. Podarilo sa mi s tým druhým, ale ten bol zas tesne pred svadbou. Vraj keby sme sa stretli skôr . . . Na toho druhého som myslela každučičký deň viac ako rok. A teraz som v tom zas. Je ním môj kolega, ale on samozrejme má tiež dlhoročný vzťah. Sme dobrí kamaráti, aj v práci si vkuse píšeme,nechcem sa doňho zamilovať, ale keď to tak bude pokračovať, asi tomu nezabránim. Ale nechcem ho uraziť tým, že mu nebudem písať, že nebudeme spolu chodiť obedy atď. to by nepochopil. Ale ja zas nechcem byť nešťastná zas rok, alebo neviem koľko. som taká sprostá, že keď niekoho milujem, nikoho iného nechcem, hoci by to bol aj George Clooney :-). je to strašný pocit, aj ja by som chcela byť aspoň raz šťastná. zažiť aké je to byť s človekom ktorého zo srdca milujem. Možno že to nie je pre mňa. A v podvedomí si vyberám nedosiahnuteľných mužov, ktovie? cítim sa strašne sama, mám také prázdno v duši, keď vidím okolo seba šťastné páry, je to hrozne. :-(. aj teraz stále čakám že mi napíše, ale nič, určite nie je sám

takto to je

ona je vydata on je mlady slobodny,iskri to medzi nimi, mlady zacne mat vycitky svedomia, ze rozbija rodinu ,ona nemiluje manzela a nemoze odist od rodiny a tak su dvaja ludia co sa miluju a kladu si prekazky a trapia sa je to total na prd.nepocuvaju svoje srdcia a takto konci laska trapenim namiesto lubenim postavene na hlavu ale kolektivne vedomie urobilo svoje a nabozenstvo so vsetkymi evanjeliami sa pridalo.Je to sice trochu od veci len som chcela povedat ze aj takto funguje svet.

marussska

SHAKTI...myslím,že regina miluje sama seba, vedela by prijať lásku,vedela by si ju uvedomiť, dokonca aj vážiť, uvedomuje si cenu života...nemyslím,že nie je zatrpknutá , nahnevaná ...len kde je ten od koho by mala tu lásku pocíť?kde ho nájsť?...

SHAKTI

moja ty detto-chyba v mysleni,preprogramovat! podvedomie,stale to pisem dokolecka..tymto sposobom nikdy nic neziskate!je to ovela jednoduchsie ako si myslite a ak si myslite ze to nefunguje hlboko sa mylite..

zivotabudic

No ty asi nebudes moja kolegyna:) Nuz zivot je na prd, neda sa vybrat do koho sa zamilovat a do koho nie. Ostava len dufat ze raz to pride... a potom idioti ako ja to pokazime:(

SHAKTI

hovori sa-Najprv sa stan lepsim clovekom aby si mohol spoznat niekoho! Musis najprv milovat sam seba az potom dokazes milovat niekoho ineho!Prijat jeho lasku,uvedomit si jeho lasku,vazit si jeho lasku! Ked si nevazis sam seba nemozes si vazit ani inych,ked nepoznas svoju cenu,nikdy si neuvedomis cenu toho co ti zivot ponuka! a o tom to je!!
Vyriesim v sebe to co ma trapi,to co mi brani milovat a byt milovana,potom otvorim svoje srdce,nebudem nahnevana,zatrpknuta..ano budem cakat ale nebudem dufat,ale verit! Posobi to ako magnet-verte mi.Ked si povies s usmevom som pripravena,viem,ze to pride! Pritiahne ti to tu pravu lasku,ktora je tu iba pre teba!
Ludia musia pochopit podstatu..nedivajte sa z vrchu ale pozrite sa do hlbky,iba tam najdete odpovede!

regina

marussska pracujem v administratíve, samé baby, ťažko tu nájsť normálneho chlapa. Bývam v dedine, ešte ťažšie, sú tu iba krčmy, kde nemienim chodiť, to nie je pre mňa. No chodím aj na diskotéky, ale aj tam ťažko natrafiť na správneho. Aj keď tak sú s priateľkami. Ťažko. Zivotahladacka máš pavdu, niektoré budú mať stále niekoho pri sebe, ani neukončia starý vzťah a už majú nového partnera, a niektoré zas môže iba čakať ...

zivotahladacka

necakat,maruska. vykaslat sa na to lebo inak zosediviem alebo sa zblazdnim. stop chlapom, stop vztahom.prijat ten pocit za svoj a zatvrdit sa ako sa len da.zamestnat sa alebo osvojit si nejaku zavislost :-DDDDDDDDD
dufam,ze osamela cast populacie suhlasi :-DDDDD