Prázdno v duši :-(

Príspevok v téme: Prázdno v duši :-(
regina

Ešte nikdy som nezažila ten pocit, byť milovaný osobou,ktorú milujem aj ja. 2x som bola zaľúbená, ten prvý mal priateľku keď som sa s ním zoznámila, samozrejme neopustil ju. Trvalo mi to skoro 2 roky aby som naňho zabudla. Podarilo sa mi s tým druhým, ale ten bol zas tesne pred svadbou. Vraj keby sme sa stretli skôr . . . Na toho druhého som myslela každučičký deň viac ako rok. A teraz som v tom zas. Je ním môj kolega, ale on samozrejme má tiež dlhoročný vzťah. Sme dobrí kamaráti, aj v práci si vkuse píšeme,nechcem sa doňho zamilovať, ale keď to tak bude pokračovať, asi tomu nezabránim. Ale nechcem ho uraziť tým, že mu nebudem písať, že nebudeme spolu chodiť obedy atď. to by nepochopil. Ale ja zas nechcem byť nešťastná zas rok, alebo neviem koľko. som taká sprostá, že keď niekoho milujem, nikoho iného nechcem, hoci by to bol aj George Clooney :-). je to strašný pocit, aj ja by som chcela byť aspoň raz šťastná. zažiť aké je to byť s človekom ktorého zo srdca milujem. Možno že to nie je pre mňa. A v podvedomí si vyberám nedosiahnuteľných mužov, ktovie? cítim sa strašne sama, mám také prázdno v duši, keď vidím okolo seba šťastné páry, je to hrozne. :-(. aj teraz stále čakám že mi napíše, ale nič, určite nie je sám

zivotahladacka

jasne, shakti ma pravdu.bez lasky je to nie zivot a neznasam takych,co hovoria ze cakaj a pride to.je to hlupost,nespravodlivost.nejakym husam,drzanam to prislo a prichadza kazdu chvilu a su stastne vydate a su ludia,ktoei cakaju a cakaju a mouu si oci vyplakat a nic.len same omyly co nesmierne bolia.zmena postoja alebo povahy ja uz neviem co moze pomoct.

marussska

regina, viem si predstaviť ako veľmi túžiš po objati,po nehe ...rozumiem ti, ale skús veriť tomu, že ten pravý príde:-)nechaj veci len tak plynúť...držím ti palce...môžem sa spýtať v akej oblasti pracuješ?

marussska

shakti..prepáč ak som ťa urazila..ja ti nemôžem zobrať tvoj názor, rozumiem ti ale , pozri aj ja som mala 17,18,19-násť a nič,myslela som si že tan pravý nepríde, a v 20-tke som sa zaľúbila a som šťastne zaľúbená až dodnes...všetko chce svoj čas...nemyslíš? prepáč mi...si sama?

regina

SHAKTI ty ma nechápeš ja sa vôbec neponižujem, keď som sa zamilovala do tých dvoch, tak som verila aj pri prvom aj pri druhom že on je ten pravý, keď som ich spoznala nevedela som že sú zadaní, to vyšlo najavo keď už bolo neskoro. Iba neviem prečo. Marussska aj ja chcem mať to prvé s tým, ktorý ma bude milovať aj ja jeho, ibaže neviem kde je. Aj ty si ho určite milovala, aj on teba. S hocikým by som sa kvôli tomu nevyspala, len nech už nie som panna. To nie. Nehambím sa zato.

SHAKTI

maruska svet sa sice nezruti,ale iba laskou je clovek zivy,clovek bez lasky nemoze existovat,ak tak iba na kratky okamih..ludia neboli prisposobeny zit osamote ale v pare..
zite ako chcete,chcela som iba pomoct..
mate 22 ale ked budete mat 27 zacne vam to dochadzat..

marussska

shakti...prečo rozprávaš tak melancholicky,prečo sa škriabeš ľavou rukou za pravé ucho...azda sa kvôli chlapom nezrúti celý svet

marussska

regina..poteším ťa keď ti poviem ´, že ja som v tvojom veku a deti ešte vôbec nemám a ani sa tak skoro nechystám :-)o panenstvo som prišla v 20-tke a čo som tým získala, nie som ani krajšia ani bohatšia...

SHAKTI

kazdy z nas je natolko silny aby miloval a kazdy z nas je natolko silny aby lasku dokazal uniest..to ostatne su iba vyhovorky..hovori z teba strach..ako hovorim je to na tebe,iba ty to mozes zmenit..ak si vyberies tu lahku cestu,cestu sebalutovania,ponizovania sa pre laskou,ktora ti nepatri a nikdy patrit nebude pred tazsou cestou no nakonci ktorej na teba caka stastie neskutocnych rozmerov a laska ktora je tu pre teba,tak ako aj pre nas ostatnych.