Odstranenie znamienka, aky je postup?

Príspevok v téme: Odstranenie znamienka, aky je postup?
sasanka

Ahojte,mam znamienko na cele, ktore sa mi moc nepozdava, lebo ma v minulosti bolelo a doktorka mi doporucila vybratie..Chcela som pockat az do zimnych mesiacov, lebo sa mi zda ze sa mi nejako zapalilo alebo co..Tak by som si ho chcela cim skor dat vybrat ale mam strach.Ako to presne prebieha?Umrtvia mi ho?To mi pichnu injekciu do cela ci ako?Kolko to odstranovanie asi trva?Ja ho mam ako mini spendlikova hlavicka..A za kolko sa vyberaju stehy?Boli vyberanie znamienka a stehov?A to mi tiez aj pri vyberani stehoch umrtvia?Viem ze mam vela otazok, ale mam z toho nervy..Diky moc za rady a skusenosti

simona123

S týmto názorom súhlasím. Tri znamienka mi vyberali na kožnom a mám škaredé jazvy. Tie čo mi vyberali v Ústave lekárskej kozmetiky v BA zostali bez tejto „vizitky“.

Baborka

Ak možem doporučiť znamienka si radšej nechávajte odstraňovať na estetickej chirirgii. Tam sa o vás lepšie postarajú a máte menšiu pravdepodobnosť, že vám zostane jazva.

nyoš

Dobrý deň, som po odstránení znamienka na tvári. Dnes mi vyberali stehy. Bol by som rád ak by mi niekto poradil čo teraz robiť ako postupovať. Jeden deň si vraj mám nechať ešte na mieste pásku. No po zlepení neviem presne čo ďalej. 4i to miesto treba niečím natierať, či už môžem naplno športovať a hlavne si to miesto konečne aj umývať ako človek :) Ďakujem

macopuf

Zdravím, mal niekto problem že po vybratí znamienka a štichov mu začala rana hnisať?ako ste to riešili?mne tá rana na chrbáte hnisá už dva týždne, bol som aj na chirurgii a tam mi dali dve také lepiace pásky, ale nejak to nepomáha..prosím poradte :)

Maruska142

Ahojte,dnes som bola odstranit 3 znamienka z brucha...injekcia bola trosku neprijemna ale potom som nic necitila. Avsak pocas vyucovania v skole ma to zacalo stipat a ja sa trosku bojim ci to je normalne...Ak mozete, tak mi prosim odpiste.Dakujem za odpoved :)

gaba90

ahoj ...no kozna ta posle na plasticku lebo na koznom to nerobia....na koznom ti odstrani len vyrastky ktore su bez farby znamienka nie....ja som prave dnes bola z krku odstanovat a v pohode trosku to teraz boli ale neni to nic hrozne...a ku koznej ani s tym nemusis ist staci rovno na plasticku

znamienko

ak si chcem dat odstranit znamienko je potrebne aby ma odporucila kozna lekarka? bolo by to s jej odporucanim napr. lacnejsie nez keby som sa "len tak" prisla objednat na odstranenie? a aka je v sucasnosti cena za odstranenie?

Lucinkaaaa

Ahojte chcela by som sa opýtať, či môžem isť po zárkoru ktorý bude teraz v utorok 14.06.2011 na dovolenku k moru ktorá bude 02.07.2011 môže mi to nejako uškodiť ?? :) ďakujem vopred za odpoveď .....A znamienko je na tvári a má 4mm

Lucinkaaaa

Ahojte chcela by som sa opýtať, či môžem isť po zárkoru ktorý bude teraz v utorok 14.06.2011 na dovolenku k moru ktorá bude 02.07.2011 môže mi to nejako uškodiť ?? :) ďakujem vopred za odpoveď .....A znamienko je na tvári a má 4mm

Lucinkaaaa

Ahojte chcela by som sa opýtať, či môžem isť po zárkoru ktorý bude teraz v utorok 14.06.2011 na dovolenku k moru ktorá bude 02.07.2011 môže mi to nejako uškodiť ?? :) ďakujem vopred za odpoveď .....A znamienko je na tvári a má 4mm