jedna otazka pre baby!!!!!!!

Príspevok v téme: jedna otazka pre baby!!!!!!!
lukas159

ahojte baby chcem vam dat maly
''test'' , aby som vlastne zistil co je pre vas prvorade, prosim vyberte len jednu odpoved

Takze akeho by ste chceli muza do smrti:

Muz č.1 :
Romanticky
Tichy(menej spolocensky)
Pekny(krasne oci, telo....)
Zly v sexe

Muz č.2 :
Bez zmyslu pre romantiku
Spolocensky
Nepekny(...)
Dobry v sexe

Muz č.3 :
Ziarlivy
Kamaradsky
Jedine oci s jeho tvarou su pekne
Priemerny v sexe

dakujem

trin

no pre mna musi byt pekny,ci sympaticky,no to je pre mna ,ale ci ho tak vidi aj ina?to neviem.Nesmie mat v hlave prazdno,nesmie byt za kazdu cenu stredobod pozornosti a v sexe na sto percent isty!a ostatne je vec kompromisu.Ale urcite sympaticky,vseobecny rozhlad a potom az dobry v posteli.Takze u mna Brad Pitt s prazdnou hlavou nehrozi,moze byt sexi kolko chce. Kolko mas rokov Lukas,ked robis taky prieskum?

miciiiiiii

vybrala by som si cislo 2 ale namiesto nepekneho by tam muselo by slovo sympaticky lebo nepekneho by som nexcela....

jaaaa

to nemyslíš vážne...to si z kade také niečo vyhrabal...taký akého by som si predstavovala ja tu nie je...no ale čo už č.3 by mohol byť keď nie je nič lepšie na výber

mači33

asi takto...do 40-tky muž č.2 /krása je relat.pojem a romantike sa dá naučiť/....po 40-tke muž č.1 /zlý sex sa dá vykompenzovať/...no a muža č.3 ponechať "kamarátke" /žiarlivosť...taká tá pravá je choroba a zabíja nielen chuť na sex, ale aj na komunikáciu, spolužitie a ochotu pristupovať k akýmkoľvek kompromisom, na ktorých sa zakladá každý vzťah...muža s takouto chorobou si žena skôr, či neskôr prestane vážiť a dopracuje sa až k nenávisti/

analy

heh toe skoda ze sa z toho neda vybrat lebo ja mam aj romantickeho aj velmi spolocenskeho, krasneho a uzasneho v sexe,... dokonaly? nije iba zhoda tychtok 4och vlastnosti:P

moninka

tak môj chlap, je aj pekný,(tvár, telo) sem tam aj riadne romantický, dobrý v sexe, trošku žiarlivý. Ale je aj tvrďas, čo sa mi páči... teda má všetko čo by podľa mal chlap mať, stačí ti to?