sex odzadu do vaginy...baby ako ste na tom

keksicek

Ja sa zozadu neviem vobec urobit. Aj mna to zo zaciatku boli, potom uz absolutne nie, no napriek tomu v tej polohe nic necitim, iba ako sa na mna odbavuje chlap :-P. Este ked mi drazdi klitoris, vtedy sa to da nejako, ale bez neho? nikdy!

cica mica

tak tuto polohu jednoducho zbožnujem... pri nej mam zaručeny orgazmus...naj je to ked si riadne vlhka a musis si najst len tu spravnu polohu v danej polohe..pokrcit kolena a podobne..

matooooooooo

Moje zlato má rada všetko,, mám velký penis a ona si to uživa či od zadu do vaginy alebo do zadočku,, uživame si to spolu,, je to kráásne,, :)

jajajajaaj

Ja mam rada polohu zo zadu je to jedna z mojich naj ...nic ma pritom neboli nechapem co vas ma natom bolet??....a potom este na bok je v poho a klasicka...ked som hore je to ok ale unavim sa zaxvilu =)a neviem ako vy ale ja citim penis az niekde na stene brucha ??moze to byt tym ze priatel nema maly penis??

nufik

tak tento problem mam ked zacinema pri tejto polohe,ale ked uz je pred tym misionarna tak je to v poho. Este je dost velky rozdiel,ci si na kolenach,alebo lezis na bruchu...ked si na bruchu tak by to malo ist lahsie...a potom sa mozes pomalicky zdvihat na kolena:)