bolest....epilator,prosim kuknite

envy

hej, v podpazusi aj na nochach mi obcas iektore chlpky zarastali a to miesto sa mi zapalovala, tak som to robila tak ze aom si napriklad nohy odepilovala ked chlpky zacali dorastat, potom na druhy raz som zasa pouzila ziletku..s veetom proti zarastaniu este skusenosti nemam, ale asi vyskusam..nebavi ma pichat uz na druhy den po oholeni

susaaaaaaaaaaa

ja mam bez chladica, no to zalezi kde ho pouzijes... na niektorych miestach sa to da.... na inych by som to radsej ani neskusala... :)

Grankova

ja mam dokonca ten s tou mraziacou vecou a ani to nepouzivam mam to stale v mrazaku:D mozno na zaciatok je to fajn, ze to trochu zmierni bolest ale podla mna je to zbytocne, lebo to casom aj tak prestane boliet a ide to ako s obocim, ktore cim dlhsie trhas tym menej citis bolest.... a ani to tak velmi neboli to epilovanie inak....aj ked kazdy ma iny prah bolesti, tak sa to neda posudit velmi objektivne

epilator

envy ako si to myslela ze striedas ziletku s epilatorom? cize moze sa stat ze mi budu zarastat chlpky po epilacii? staci ked si kupim krem proti zarastaniu chlpkov?

liluli

ja ked som si prvy krat epilovala nohy (bez chladica) tak som myslela ze umriem od bolesti ... ale po case to uz nebolo tak hrozne, hlavne ked nedorastali vsetky chlpky naraz tak ich bolo menej a tym padom mensia bolest...no teraz uz to zvladam bez problemov :)

envy

ja mam aj masaznu hlavicu, ale nepouzivam ju, lebo mam pocit, ze ked ju dam dole, chlpky si lepsie vytrham...sice to mozno trosku viac zo zaciatku bolelo, ale je to ok..az na to obcasne zarastanie chlpkov, preto stiredam ziletku s depilatorom.... hladkej pokozke zdar!!! :)