Mary Kay

macik

Pre pene jana ankaminka, zobud sa. Okrem toho ze placas nezmysly, vidim ze si nikdy neprisla do styku s kozmetickou poradkynou. inak by si mala aj info o cenach, kvalite a systeme prace v mary kay, mozno ti tieto infosky dala nejaka panicka ktora neda dopustit na indulonu na tvar aj na nohy. a dostava kazdy mesiac podporu? vies na slovensku je VELA sikovmych bab co nezarabaju 10 000sk, ale par krat viac, ale stale si nemzu dovolit kozmetiku ako dior, lancome... Tak si dopraju Mary, pretoze ta je minimalne tak kvalitna a o POLOVICU lacnejsia ako tieto megaznacky. NAVYSE! Kazda kozm.poradkyna je vyskolena odbornicka, vie vsetko o vyrobkoch, vyberie vyrobky PRESNE na mieru a problem kazdej pleti. Ked mas celu tvar posiatu akne a kupis si "len" krem, ako mozes cakat ze sa tvoj problem zmeni??? musis ho zacat KOMPLEXNE riesit, a nie ze ked ta boli bruchu, obviazes si obvazom nohu... Mary garantuje ze do pol roka sa preblem vyriesi, poznam vela bab ktore mali hroznu plet a jedine MK im pomohla, ani aknekolor od dermatologa nebola dobra volba, ze??? A k tej akoze pyramide.. Zlavy su odmenou firmy pre sikovne poradkyne, kazda sa namaka jak fretka aby taku zlavu dosiahla, MK neinvestuje do reklam ako avon, loreal,... preto radsej investuje do odmien poradkyn. DObre, nie? mne sa to paci, preto robim poradkynu. Karierny rebricek mas vsade, a nikto tomu nenadava ze pyramida. Ja sa uz tesim na okamih ked zacnem vdaka mary kay zarabat 100 000mesacne, za tymi peniazmi je praca, a nie pyramida. vies, kazda pyramida sa za kratky cas rozpadne, vid autoreklama. preco by akoze pyramida MK fungovala 40r v amerike a 10r v cechach a 7 r na slovensku? a v dalsich 30 krajinach? lebo?? lebo je to firma ktora ma svoje vlastne principy a ten kto im ani zdaleka nerozumie, vypusti z ust slovo pyramida. tak..prajem ti aby si dosla do styku s kozmetickou poradkynou a az potom hovorila nieco taketo, ked uvidis jej profesionalitu, kvalitu vyrobkov a ich ceny... maj sa. Marcela Adamikova, kozmeticka poradkyna Mary Kay, Bratislava. Marcela.adamikova@yahoo.com

janka

aninkamka, aj si skúsila resp.používala si tieto výrobky? asi nie ked takto hovoríš, lebo za kvalitu sa platí. Len opavím, špirála stojí 450, makeup 510, tonikum 540, neviem z kadiaľ máš tieto nadhodené ceny. Čo sa týka tých 40%, fakt neviem z kadiaľ to máš, ak si niekedy nebola kozmetická poradkyňa. a inak ňou sa môžeš stat aj ty, aj každý kto chce, tak nezávid a začni takto pracovať aj ty. A inak, každá kozmetická por.je vyškolená a vie presne poradiť čo na aký problém. Strávi s tebou čas, tak by si to aj zaslúžila. Tebe nevadí, keď si kúpiš v drogérii krém ktorý ti nesadne a nikoho to nezaujíma??? A cena krému? 750 Sk za kvalitný krém ktorý má 120ml je veľa??? Skús si kúpiť Vichy a dáš za 50ml 800-1000sk

aninkamka

Jasne,za 500,vsak?Kremy v MK su od 1000 nahor,tak by ma nahnevalo,keby som ho potom nemohla \"reklamovat\" ked stoji tolko ako zbozie dajme tomu v e-shope...Bezny plat je 10 000.SKuste niekoho nahovorit,nech si kupi mikrodermalny peeling za 1400,vodicku za 800,spiralu za 700...a aby mala cela kozmetika ucinok,nemozte si kupit len kremik.Kde sme?Kremik+cistiace mlieko+podkladova baza+tonikum 5 litrov ako nic...Vsetko je to pyramidovy system.Ved ked som pocula,ze ked si baba kupi krem za 2200 tak pri dobrej obiednavke ma z toho dealerka zarobok hned najmenej 40 precent...a co ti potom na vrchu?BOZE...fuj

katy74

Ak sa môžem vyjadriť ku kozmetike MK, je veľmi kvalitnám má veľmi dobré výskedky, a som rada, že som ju vyskúšala a používam ju a som nadmieru spokojná.Vy ktoré ste vyskúšali , viete o čom hovorím, vy ktoré ste nevyskúšali, máte smolu v tom , že prichádzate o kvalitu za rozumnú cenu. Každá z vás , ktorá prišla do kontaktu s Kozmetickou poradkynou MK , vie že MK kozmetika so svojou kvalitou je po uvažení a prepočítaní - Lacná kozmetika a navyše rieši problémy a neplatíte tu za načančaný obal ale naozaj len za kvalitný výrobok...
Ak chcete - môžmem vám povedať aj viac, mám s MK dobrú osobnú skúsenosť/smmire@post.sk

iveta

Ahojte, ja používam kozmetiku MaryKay už 5 rokov a som veľmi spokojná. Pravdu povediac už vôbec nechodím do drogérie kupovať kozmetiku. Všetko čo potrebujem má MaryKay. Je to kvalitná kozmetika. A cena? Skúste si kúpiť v drogérii krém za 500,- Sk a potom ho ísť vrátiť, že vám nerobí dobre na pleť... jasné že nevrátie, ale u MK si ho najprv vyskúšate a až potom sa rozhodnete či ho chcete alebo nie. A to už nehovorím o spolupráci s kozmetickou poradkynou, ktorá vám je vždy po ruke. To nemáme ani v bežných drogériách a dokonca ani ďalšie firmy to nerobi /avon a pod./ Ak by ste mali nejaké otázky rada vám ich zodpoviem na maile: ivesta@ivesta.sk, budem sa ťešiť...

macik

Ahojte, ja predavam Mary Kay, je to slvela kozmetika, plet mam ako babatko :) Ak niekto chcete, objednam ;)

mail > marcelka@vargovci.sk , som z BA

monika11111

Ja pouzivam Mary Kay uz styri roky a uz by som urcite nemenila. Vidim vysledky nielen na sebe(mala som aknoznu plet)ale aj na okoli, ktore ju pouziva. Pripravky su velmi kvalitne a vydrzia dlho. Su hypoalergenne a firma netestuje na zvieratach ani pripravky ani zlozky.