psylium

stromcekova

dobry den, ja som si kupila psylium v nadeji,ze bude ucinkkovat tak, ako to tu vsetci popisujete, ale nic sa nekonalo.Chvilku mi z neho bolo zle, ale to hned preslo, ale inac nic...ako to funguje u vas?

RNG

Psylium vyborne cisti a absorbuje tozne toxiny v crevach. Reguluje stolicu(tj pre zapchy vytvori pravidelnist, pre hnacky zahusti)
Podobne pracuje aj pomlete lanove semeno
Proti zahe nepomahaju. Na to treba zastavit kvasenie v zaludku-kvassne plyny a peny natlacia obsah zaludka do pazeraka=zaha.
Doplnok co to odstrani je Betain HCl, zastavi kvasenie v zaludku a zlepsi travenie.

janushka

psyllium uzivam uz par mesiacov lebo som mavala zapchu. je vynikajuce, fakt pomaha. neboj sa, vobec neposobi ako prehanadlo. ja si davam rano dve lyzicky, rozmiesam v jogurte spolu s nejakym ovocim alebo musli.vo vode je to dost hnusne, radsej ani neskusaj.najdolezitejsie je vypit min.2 dcl vody hned po uziti, ja vypijem aj pol litra. vysledok sa dostavi tak do dvoch hodin.

mini_may

Pokial mas normalnu stolicu, myslim, ze psyllium akutne nepotrebujes. Mozes skusit ak mas akne. Vraj by nemalo uskodit. A ked si rozhodnuty kupit to, predavacky ta maju oboznamit s ucinkami, ale nie presviedcat a kafrat do toho.

aljoska

Psylium je vláknina,je dobré ak máš problémy so stolicou alebo na prečistenie čriev.Pije sa rozmiešané vo vode,alebo si ho možeš pridat do jogurtu.Osobné skúsenosti s tým nemám.Nemysleli to tie predavačky tak,že ak to dáš do vody musíš to hned vypit?Lebo ináč to poriadne naboptná.Čiže dat do vody,zamiešat a okamžite vypit.