Malý penis a sex...

464848

tindžina neviem kde si na to prisla ze 15 cm je maly...je to viac ako priemer takze ako moze byt maly?co je to za blbost?

tindžina

A čo sa týka anonyma... mne nevadí, že má priatel malý penis.. aj ked má zo 15 cm. nečudujem sa, len hladáme tie správne polohy, ktoré sme zatial žial nenašli... ked ta bude ženská milovať, tak jej to bude dosť jedno.

tindžina

Ono, ja bývam hrozne vlhká a aj ked mám nohy pri sebe, tak potom sa šmýka a vypadáva vonku a to ma vždy po 5 razoch prestane baviť...

anonym753

pocuj prosim aky ho ma presne velky a siroky???
lebo ja mam 11,5 cm a obvod 10,5 cm podla mna je to tiez malo a nikdy som este nemal sex a mam 18r takze uz asi moc neporasie. teda chcem povedat ze sa bojim sexu... ze baba za zacuduje...

beckner

daj si nohy blizsie k sebe, aby sa ti pysky mierne privreli a tym sa zuzi aj otvor vaginy. potom ho snad budes citit.

denisa

www.polohy.cz
Ale daj si nohy spolu (pripadne ich aj prekriz) na jedno plece.

A pokial nemas velky zadok, tak toto je uzasne
www.polohy.cz

Potom napis zazitky ;-)

tindžina

Ono, jasné, že skúsime, aj keď s ním je to také zaujímavé... že pokiaľ nie som iniciátorkou zmeny polohy ja, tak jeho to vôbec nenapadne.. miloval by sa vkuse aj 30 minút v tej istej polohe..nechápem to.. a mňa to pomaličky prestáva baviť.. Chyba je však aj vo mne, že mu to nepoviem...

denisa

Zozen si dobru kamasutru, su tam popisane vhodne polohy pri menej muznom partnerovi.
Na otazku, ci vylozenie alebo skrizenie noh pomoze, si zodpovedz sama (teda s partnerom) ;-)