hanbim sa za,, AUDIO,,

Príspevok v téme: hanbim sa za,, AUDIO,,
sissinecka

Mam taky problem....mam 18,priatela uz necely rok aa este sme nemali pohlavny styk kvoli tomu ze neberem este HAK a bojim sa tehotenstva tak este neriskujeme, skusame len petting a tak....a vzdy ked to na mna ide a uz mi zacina orgazmus tak zacnem vzdychat a ja sa zato hanbiiim...preto vtedy aj priatelovi odtiahnem ruku a on ma nemoze dokoncit do uplneho konca....neviem jak sa mam s tymto psychickym problemom vyrovnat abo ho prekonat,strasne by som chcela zazit ozajstny orgazmus a nezastavit ho v tom najlepsom...ale je to ako keby taky reflex abo take daco...neviem si pomoct

lujziana

heheeeh lilita to je vzacne na tom orgazme ze zakazdym je iny:D...ja mam napriklad taky problem ze ked sa s mojim zlatkom mazname unho doma a an mna pride orgac tak mam problem zostat ticho... ale musim zostat ticho, lebo inac by nas dakto z jeho rodiny pocul cheche..stoji ma to nenormalne vela namahy ale da sa to trenovat,techniku dychania a tak...

lilita

vcera sme sa s priatelom maznali, az to viedlo k mojmu orgazmu... moj drahy sa cudoval, ze preco som nevzdychala a "nemetalo" to so mnou. vcera to bolo krasne, ale prezivala som to akosi inak ako obycane... velmi sa mu paci a vzrusuje ho, ked vidi ako sa zvyjam a vzdycham... a to iste aj mne sa paci u parntnera, ked vidim ake krasnucke pohyby robi jeho telicko.. orgazmus je nieco uzasne a netreba sa tomu branit...

sissinecka

nooo...a potom ma pojde z toho orgazmu roztrhnut heh ked budem zviazana...:D.... ved nebudem moct sa branit juuuj...:D baby dikes za rady
ozaj mne to stale len zacinalo ten vrchol a vtedy som ho stopla:(no uz to nespravim v zivotee..aa jaky to je pocit baby ked uz citite ze vami doslova myka od rozkose a nechate to stupnovat dalej???do akej miery to vystupnuje cele?

sissinecka

pre envy: velmi pekne dakujem za radu...aj ten moj mi stale hovori ze je stastny prestastny ked mi moze ,,darovat,, orgazmus a sa mi paci ze mu nejde ani moc o to aby sam to dosiahol alee hlavne o mna ked mii je tak paradne...a ze ho to strasne tesii...fakt budem musiet si tie ruky dajak zviazat... je to fajnyy napad... dakujem este raaaz

envy

ale vzdychanie tvojho partnera vzrusuje a tym, ze mu odtiahnes ruku si on, chudacik, moze mysliet, ze robi nieco zle!! :))) kocka, okamzite, hned a zaraz si zviaz ruky :))) ked ja som mala orgazmus (asi jeden jediny za celych osem mes co sme spolu), ten moj bol cely bez seba a stale si vytesene rozpraval- jeeeeee, mojmu zlatku bolo krasne :)) chlapi miluju nas orgazmus (len skoda, ze na mna to nie a nie prist...som vzrusena, ale orgazmus to nie je..ale to je moj problem...a sem to nepatri)
takze moja hlavu hore a s rukami rob cokolvek, len ich neodtahuj :)))