som nešťastná..PSYCHOLÓG.... ???

Príspevok v téme: som nešťastná..PSYCHOLÓG.... ???
noonaa

Som velmi citlivy clovek,mam uzasneho priatela,ktoreho strasne lubim,za posledny rok som zazila vela zivotnych zvratov,no z nicoho nie som tak smutna,ako ked nieco nie je dobre v nasom vztahu.Je ku mne uzasny,pozorny,ale ked ma toho strasne vela,mam pocit,ze na mna zabuda,ze neberie do uvahy moj zivot,moje zaujmy,nikdy sa ma naopyta,ako sa mam,co som robila,co mam v plane,pritom ja stale vsetko jemu prisposobim,sme spolu malo,kvoli jeho vytazeniu,no ja si cenim kazdu minutku a strasne sa z neho tesim,kym on je zaveseny na TV,ja som zavesena na nom a chce sa mi plakat,uz nie je,ako bol...ale bojim sa,aby som mu neliezla na nervy,ked mu prizvukujem,ze na man zabuda,ze si am nevazi a tak....neviem sa nejak najst,asi ho mam radsej ako seba...obcas mi pripada ako sebec,ze ona ma toto,toto a od neho zavisi,kedy sa uvidime a an kolko,vzdy meska,nevie si zorganizovat cas a povinnosti,vzdy na nas ukor..a bojim sa,ze obcas uz za mnou pride,len aby bol klud...ja viem,ze si mnohe baby povedali,typicky chlap,ale ja ho lubim a velmi ma to trapi,byt nieco,co za nim len cupka...chcela by som ist ku psychologovi,len neviem,co povedat a co od neho cakat...som strasne zufala,neviem,co robim zle

Soraja

hmmm:))) nie ej neskoro, ak si to vezmem z pohladu zeny, tak urcite neskoro nie je, zabojuj a moze to byt medzi vami este krasne. laska aj hory prenasa. ver mi a daj s ado boja ak ti na nej zalezi a milujes ju. Mozes ju presvedcit, ze si si to vsetko uvedomil, co si urobil. nevzdavaj to a bojuj. NA tvojom mieste by som to isto urobila.

Soraja

noonaa no ako citam, ako keby si pisala o mne a mojom drahom. Tiez len na nom zalezi kedy sa uvidime, a stve ma to riadne, nevravim, ze sa nesnazi chodit ku mne alebo tak, ale sme spolu strasne malinko. Navyse kazdy byvame v inom meste. Od konca maja sa vidavame ccaa. raz tyzdenne, aj ked posledne 2 tyzdne sme sa videli trochu viac, ale aj to len do kina ideme na nakup a tak a potom ide domov, takze tiez sa malicko rozpravame a tiez som mu vravela, ze to nie je dobre. Co pises reakciu na tvojho chlapa, ze ani si ta nepritulil a nepovedal, ez svetko bude dobre, ani ten moj to nerobi, ale uz som si aj zvykla. Ja ho lubim velmi, viem ze aj on mna lubi, aj ked mi to hovori velmimalo, ale on je taky, ze strasne tazko dava najavo city. Ale aj na to si clovek zvykne. My sme sa stihli aj rozist. Sme spolu 2 roky a asi pred 2 mesiacmi sme sa rozisli, koli nedostatku casu, ale poviem ti, bolo to pre mna strasne. Boli sme rozideni 2 tyzdne,a le bolo to vazne neznesitelne a vtedy som si uvedomila, ze v niektorych veciach ak chcem byt s nim aj nadalej sa jednoducho budem musiet prisposobit ja. Aj ked z dlhodobeho hladiska je to fajn ze pracuje a tak, ale ked ho tiez potrebujem tak pri mne nie je, citim sa dost sama, aj priatelov co mam, vsetci su mimo SR, takze bud som v praci alebo doma sama. No a je t presne take ako ty s tvojim. Nechcem tu velmi rozpisovat. ak chces napis mi na mail (victim@centrum.sk)mozme popisat:-)

hmmm:)))

Stefania... ver mi, uz je neskoro... ona to vie, ale uz mi nedoveruje, nechce znova trpiet... ani sa jej necudujem, proste tom to posral... ale zivot ide dalej, nabuduce taku chybu uz neurobim...

noonaa

inak,meska vzdy,hodinka,to je ok....vcera som mu 100x prizvukovala,ze ja kvoli nemu vstavam o 7.00 a ze nech neemska,lebo ze ma to uz nebavi....takze preto som nabrusena...za co ma maaaaaaaa ?:(

noonaa

vcera mal prist,stratil kluce od auta,ked ich nasiel,bol unaveny,ze doma si lepsie oddychne...tak ze pride dnes rano,mal o 7.30....je 8.14 a on nikde....a veselym hlasom mi volal,co ma kupit na ranajky....uz ako sa ja mam tvarit.....mam pravo byt nastvana,ale po 5tich dnoch,co sme sa nevideli nechcem pokazit tieto chvile....Z CHLAPOV NETREBA ROBIT DEBILOV...UROBIA TO SAMI !!!

noonaa

ja chcem byt v prov rades nim,sme strasne malo spolu,chybaju mi nase rozhovory.....kavickovanie na chate.....prechadzky...vse je rpec....dufam,ze len ako vravi on,kym toto dokonci

Stefania

hmmm:)) všetka česť. Takéto priznanie hociktorý chlap nepovie. Možno by stálo za to, ešte to raz s ňou skúsiť. Možno práve na to čaká. Ak ju máš stále rád a nieje ešte neskoro, urob to.

envy

stefania- asi ani jedno, ale co keby si skusila (ste skusili, predpokladam, ze by som asi mala vykat, aby som nebola drza :)))- kadernika, kavickovat s kamaratkami, viac sa venovat sebe? chlapi asi obcas potrebuju len nakopnut a uvedomit si, ze nie su jedini , ze ak nam nebudu prejavovat taky zaujem, ako sa patri, moze nas im niekto uchmatnut? :))

hmmm:)))

Ahojte, no ja nehovorim ze mam 100 %pravdu, len som sa vam snazil nacrtnut moj pohlad na vec. Totiz ja som zazil tiez nieco podobne. Tesil som sa skor na chvilu kedy budem sam, vobec som nepocitoval poterbu byt s priatelkou. A to som ju lubil. Tak isto ako pise noonaa len ona robila pre nas vstah vseko, len ona sa menila, robila kompromisi. Tak isto ked sme boli spolu, skoncili sme pred televizorom. Proste ten zaujem ochladol. Akurat ja som to dohnal az do rozchodu, resp. som sa s nou rozisiel. Ani som vlastne nevedel preco, proste som to tak citil, chcel som mat cas na seba. Nuz ale potom to prislo, take to vytriezvenie ked niekoho stratis. Snazim sa len povedat, ze rozhovor moze vela vyriesit, ale u mna to nepomahalo, len spo prikyvoval ze je vsetko OK, ale nebolo. Jednoducho sa mi to nechcelo riesit, nemal som nikdy naladu sa o tom rozpravat, proste mi to tak vyhovovalo. Vela ludi pride na to co malo az ked to strati, tak isto ako ja. V mojom pripade som si priatelku nevazil, mal som radsej seba ako ju a tak to aj dopadlo. Najhorsie na tom bolo, ze som si to absolutne neuvedomoval, neuvedomoval som si ako strasne jej ublizujem. Len tolko som chcel, moj pohlad na vec a moja skusenost.