Hospitalizácia na psychiatrii? - vaše skusenosti alebo rady

Príspevok v téme: Hospitalizácia na psychiatrii? - vaše skusenosti alebo rady
toniejepodstatne

ahojte mam dost ťažke problemy. Navštevujem psychiatra a beriem aj AD. Liečim sa na silnú Socialnu fóbiu. Ale su tu i ine veci o ktorých môj psychiater zatial nevie ale chcem mu to už povedať lebo sa prestavam ovladať. Ide o to že mam sebevražebne myšlienky dost nutkave i v tejto chvili je mi strašne zle. Nechce sa mi žit už som par krat si stala na moste za zabradlim a snažila sa skočit dôvod prečo som to neurobila je ten že vyška bola priliš mala.... Mám vybrane už aj miesto len ten den neni naplanovany ale v skratových situaciach som važne ochotna to ukončit i bez rozmýšlania. Navyše trpim ešte sebepoškodzovanim ktoré tiež neviem ovladať. Mam ruky uplne dorezane od žiletky. Naši si to nevšimli. Mam strach že ak to poviem tomu psychiatrovi tak ma da hospitalizovať. Chcem sa vas len opýtať či mate vy neaké skusenosti ako to tam chodi alebo či by som s tou hospitalizaciou mala suhlasit. Za vaš názor vopred dakujem. Odpovedou by sme mi moc pomohli dakujem ešte raz.

annemary

Ahojte a kedy je potom nutna hospitalizacia?
Je mi hrozne a mam pocit ze to uz dalej nezvládnem.
Poriadne nespim, nechutí mi jest a myslienky bludia.
Pred par dnami som mala na mále.
Akosi nevidim v ničom zmysel a chcxem to ukoncit a stale rozmyslam aky sposob by bol najlepsi. Sebaposkodzovanie je na dennom poriadku, len začínam mať strach ze sa to zhorsi a ....
poradte prosim

kosa

percentualne kolko vody v tele je jedna vec ( vseobecne sa hovori ze je to 60-75%).
kolko tej vody v tele MA BYT je ina vec ( okolo 85-90%)....

damian

SPOCITAJTE SI, ZLATI MOJI, KOLKO PIJETE VODY NA DEN. Cistej vody (H2O), nebublinkovej!!!. Predstavte si, ze niektori ludia, co som sa pytal, si vypocitali 0 (NULA) litrov vody denne

damian

....a ludia pili, a pili a pili, pokym nepomreli a potom zazvonil zvonec a rozpravky bol koniec A TERAZ SA BEZTE NAPIT VODY!

damian

Najviac ludi zacalo byt chronicky a nebezpecne dehydrovanych odvtedy, co sme sa rozhodli ze pit vodu je nechutne a zacali sme ju ignorovat v prospech caju, kavy, piva vina, sodami, bublinkovymi vodami a inymi schemikalizovanymi alternativami vody. Katastrofalne nebezpecny pokrok v otazke tela a zdravia vo vseobecnosti siaha aj dalej, a to tym, ze vacsina lekarov nie je schopna identifikovat choroby a bolesti sposobene nedostatkom vody. Preto, proces dehydratacie tela pokracuje v niceni zdravia naroda

damian

Most citizens have become chronically and dangerously dehydrated (especially the elderly), since we decided water was too bland to drink and ignored it in favour of tea, coffee, beer, wine, addictive sodas, flavoured water and other chemical-laced water alternatives. A disastrous and dangerous move for the body and society's health in general, to be sure, compounded further since most doctors today cannot readily identify the many water-deficient diseases and associated pains. Thus the underlying dehydration process continues to wreak peoples health

damian

Lymfa, ktora dopravuje zvysky a vyzivu, obsahuje (A POTREBUJE) styrykrat viac vody ako krv. Kazda bunka v nas, je za svoj zivot dlzna VODE.

damian

Na dobru noc vam Damian povyprava rozpravocku. Najprv v anglictine (pre tych co sa ucia AJ) a potom v materinctine. Rozpravocka sa vola: 'Your body cries for water' Vase telo place za vodou. The lymph fluids which transport waste and nutrients, comprising four times the volume of blood in the body, are made from the water we consume. Every cell that makes us who we are literally owes its life to an adequate supply of fresh, clean water.