Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

ladyinred

pochválim sa, dnes som raňajkovala (rožok s jogurtom a orechy), lebo sestra je doma, aj som už práve teraz desiatovala jablko a kávu s mliekom :-)

iwus93

LadyOpium:
a akú máš výšku? lebo napr. keby si mala 150-160 cm tak by tá váha bola ešte ako tak v pohode. No a málinko si dneska zjedla, ako si vydržala do 16:00? nemala si čas?

LadyOpium

a jem aj čo nemusímk radšej to tu nebudem písať ale snažím sa držať váhu 45a som spokojná s váhou a tie anorektické myšlienky potláčam lebo viem že pod 45by bolo už bez krámov i keď sa cítim jak prasa viem že je to neudravé tá ana a mia

ladyinred

no dnes to bolo slabšie:
od rána do 16.hod len káva s mliekom a hruška
V: biely jogurt a pohánkové vločky s orechami
2.V: plánujem biely jogurt a graham. rožok

poliewoocka

skusim pridat nieco pre inspiraciu:)
R:ovsene vlocky,mandle,mak,jogurt,jablko
D:mandarinky,hruska
O:sojove kocky,paradajkova omacka,zeleninovy salat
Ol:jablko
V:tvaroh 250g s lyžičkou trstinového cukru

neviem,či je to málo, či veľa (PPP som nemala a ani nemám)

ladyinred

tak toto je už lepšie? (cry:-))
včera:
R: žemľa s jogurtom a orechami
D: jablko, káva
Obed: pečená ryba so zemiakmi a šalátom
Ol.: detská výživa s 5 piškótami
V: chlieb s bryndzovou nátierkou a paprikou
2.V: jogurt s vločkami a orechami, 2 Racio chlebíky

[zruseny22]

Palina, idéééš:-) To sa mi páčilo:-) Ver tomu, že ja sa s PPP kamošiť už nechceš a snažím sa o to.

Palinnna

Ladyinred, aj pre teba nebude jedlo strašiakom, ani si nebudes uvedomovat, ze zase by som mala jest, nebudu ta trapit myslienky, ze toto som uz nemala... prestanes si pocitat, co si pocas dna zjedla... verim, ze sa vsetko dostane u teba do normálu, ako v case, ked si este ppp nemala!
Verím aj ostatným dievčatám, to by tak bolo, aby nás - krásne, silné ženy nejaké nutkanie premáhalo, máme na viac, ako len počúvať nejaké výčitky svedomia a hlasné vety PPP! Čo je to ppp? ja toho trpaslíka PePiPka poznam, vy tiež, podali sme mu ruku, ale s trpákmi ako je on sa nedá dlho kamošiť! Aj vy mu už za chvíľu dáte facku, viem to! :)