Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

Lienkoo

Ahojte:)
Normalne som stastna,ze som objavila tuto stranku..Je to super,ked po piatich rokoch sa docitate, kolko nas trpi ppp.dva.Ja sa trapim uz pat rokov..No a konecne som sa odhodlala ist k psychologicke a psychiatricke..Ja som sa zacala prejedat po interupcii..Poslednu dobu to uz je trosku lepsie..Niekedy vydrzim jest kvazi normalne aj tri dni, ale potom to zas pride...a spapam vsetko, napriklad vcera:
12:00 tri plne misky musli a k tomu tri jogurty, 14:00 marhulovu satocku, polievku a rozok, 16:00 kesu oriesky, 18:00 dva rozky s tuniak. natierkou, prazenicu s hraskom, 21:00 lekvarove satocky - dve, celu mliecnu milku...
Dneska dufam, ze to bude lepsie..snazim sa papat kazde tri hodiny--len ja ked raz zacnem tlacit, tak nie a nie prestat..fuuuu...a tie sladkosti..Co mam robit?Ako si mam natlacit do tej mojej hlavky, ze to nie je dobre a ani zdrave?Je normalne, ked za tri dni priberiem aj 4 kila??

kaine zoe

a dnes:
8.30 bananovy koktail (pol banana, 1,5 dcl mlieka)
12.30 sendvic (Celoz.chlieb, morcacia sunka, syr, salat, paradajka)
15.00 lad.kava, kusok kolaca
18.00 zel.salat, troska spagety

kaine zoe

uf, celkom sa mi dari.
vcera:
R: spali sme dlho s manzelikom takze
12.30 2 vajicka, 1 bagel s maslom, 1 dcl pom.dzus, voda
15.30 syrove celozrnne krekry 50g
17.00 ladova kava (mlieko, kava, lad, no cream, no sugar) a angel food cake (fat free cake) so smotanou a mangom
19.30 7 chicken wings v hot omacke, brokolica
21.00 ovocny salat mala miska, 1 dcl bieleho vinka

kalinka

R: ovsena kasa, jablko, skorica
D: hrianky, flora light, eidam, zelenina
O: pseno, tofu so zeleninou, cvikla
Ol: biely jogurt, vlocky, lieskovce
V: chlieb, cottage, zeleninovy salat

kalinka

kaine zoe, nerob to, chces sa vratit do toho pekla dobrovolne? Len si pekne uzivaj dalej s jedlom, hlavne pravidelne, vyvazene a pojde to. Nevzdavaj sa.

kaine zoe

no ja si uzivam posledne dni s jedlom lebo od bud. tyzdna sa pustam na cestu naspat ku svojim 60 kg (teraz mam 64 ktore som nemala uz 2 roky. depresia, rev pred zrkadlom, nenavidim sa ako som to vsetko pokaslala)

dnes:
R: 1 platok tm.chleba s 1PL humusu, kusok paradajky, 2 cierne olivy
O: sendvic (2 platky tm.chleba, morcacie prsia, syr, paradajka, salat)
OL: zmrzlina
V: salat s krevetami

Bennissa

neznasam svoju spoluziacku...mi kupila taku malu ticinku a ja som ju samozrejme zjedla..to som si nemohla odpustit?! a este som zjedla 3tehlicky(nie cele cokolady)bielej cokolady..to som si tiez mohla odpustit...vcera som sa tak tesila ze si dam dneska cipy bez vicitiek ale to som este netusila ze sa tak prezeriem..ale aj tak si tie cipsy dam..:)ale az vecer...a do vecera treba dajako vydrzat...:/ coffee and cigarette...
5.den bez zvracania...
raz uz som mala tizden ale som sa postavila na vahu...a som sa zhrozila tak som znova zacala...by trebalo zlikvidovat vahu...

kalinka

kaine zoe, ja si myslim, ze ano, schudnes to naspat, ale musis jest vyvazene a pravidelne. Viem, ze to nie je lahke a snazis sa, ako sa da. Drzim palce