rozchod - skola

anjelicek

je to pravda,ale neda si to vysvetlit,stale si potom mysli ze s nim nechcem byt:-ä lubim ho,ale viem ze takto to dalej nepojde

identity

ale to nie je celkom ok. aspon ja si myslim. casom by ti to zacalo vadit. obmedzovalo by ta to. nemoze ti diktovat co smies a co nesmies. nemyslis?

identity

no a to je zvlastne. vies to mi pripada tak, ze chce byt stale s tebou alebo co. ale to sa neda. je definitivny koniec? hadam este nie. ja si myslim, ze by ta v tom mal praveze podporovat v tej skole, v tvojom usili. ale tak mam zrejme iny nazor ako on.

veronikaa

anjelicek, tvoj priatel to vidi velmi cierno bez toho aby to vobec tzv.vyskusal ale zrejme este v takejto situacii nebol.skus sa s nim porozpravat o tom a uved napr.tento argument.to ze ides na vysoku skolu neznamena , ze nebudes mat cas na osobny zivot, to sa vzdy da zariadit;-).nepises ci a aka dialka vas bude delit, ale zrejme naraza na cas straveny studiom, nie cestovanim a tak.nic nie je take horuce ako vyzera:-).pa.

identity

podla mna by mal respektovat to, ze si sa dala na skolu. ved je to normalne. teda pokial si najdes cas aj nanho, tak by to nemal byt problem. a takto sa problemy neriesia, ze ty posle sms, ze je koniec. ani ti nedal sancu aby si ho o tom presvedcila.

anjelicek

hadky boli,kvoli tomu ze ked on bokl v robote a ja som bola napr s kamaratkami vonku,abo ze som bola napr.na pokeci.snazim sa ho o tom presvedcit,ale neveri tomu :-(

identity

to je trochu divne aby sa chcel niektor rozist kvoli tomu, ze ides na vysku. vo vztahu by toto nemal byt problem. ved nie si jeho majetok.