Flaky na nohach

Príspevok v téme: Flaky na nohach
inka

už dlhšiu dobu sa mi robia na nohach červene flaky.kožna lekarka mi najskor v lete vravela že je to z tepla a nevenovala tomu neaku velku pozornost až teraz ked sa flaky tvoria dalej ,tak mi začala robit vyšetrenia krvne a rozne ine hlavne zapalove parametre.flaky nesvrbia ani nepalia len su.chcem sa spytat niekoho ,kto ma taketo problemy ako sa ich zbavil ake vyšetrenia by som mala ešte podstupit aby som konečne zistila čo to je.skuste mi poradit ,dakujem každemu

ZLATICA

ja mam tiež tento problem cervene flaky na nohach mam to uz dlhšiu dobu a stale sa mi vytvaraju nove a pobolievaju ma tieto flaky ked som dlhšiu dobu na noham alebo dlhšiu dobu chodim mozete mo prosim poradit alebo mi pomoct preco mam tieto cervene flaky dakujem

inka

ja som už zmenila aj lekarku,už som absolvovala niekolko vyšetreni a zatial su vsetky negativne.teraz ma poslali ešte na reumatologiu a už potom neviem.
jednoznacne je to zapalove ochorenie ale najst zapalove ložisko sa nam zatial nepodarilo .tak patram dalej.

anisa

ahoj, ja som mala tiez asi podobne cervene flaky, ale len na lavom stehne v prednej casti, najprv to boli ako vyrazky, potom sa to mierne zvacsilo, ale tiez ma to nesvrbela ani nic pod., liecila som si to roznymi volne dostupnymi kremami a preslo mi to, no nieco mi ostalo, a to, ze to miesto mam odvtedy citelnejsie, napr. akokeby to islo od pocasia mam to take citlive, hoc tam uz nemam nic, ze ma az boli, ked sa toho dotknem,ale potom ten pocit zmizne a tak sa to deje, tiez neviem,co to moze byt, este som sa stym nestretla, ale je fakt, ze vtedy casovo som sa nevymerala a nestihla ist k lekarke, co som spravila chybu. Co ale bolo, uz bolo. Co sa tyka koznej lekarky, nechcem nic na nu, ale mohla by si skusit zajst k inej koznej, mozno by zistila viac.

inka

už som myslela že som sama na svete čo ma taketo flaky.mam ich milka na nohach z vnutornej strany lytok a stehien .z vysledkov mam zatial zvyšenu sedimentaciu co naozaj svedci o nejakom zapale ale zatial neviem kde ten zapal mam.inak krvy obraz v norme,
ludka hrcky som si nevsimla zatial len cervene niektore už vyblednute do hneda a vybodkovane flaky.a co to mala tvoja dcera je to neaky virus alebo dermatitida.ako jej to zistili?aké vysetrenia?v piatok idem este na sono a dufam že už konecne zistim co to je.

ludka.meli

Neviem či to bude to isté, ale spytaj sa či to nie je Erythema nodosum, mala to moja dcéra. Nie sú to však iba červené fľaky,ale aj hrčky pod kožou. Posúď svoje príznaky, liečila sa na to pol roka Prednisonom.