RNG- dlasia prosba o radu :)

Príspevok v téme: RNG- dlasia prosba o radu :)
envy

ahoj, v prvom rade sa ospravedlnujem, ze takto obtazujem, ale potrebujem helfnut....v poslednej dobe som strasne precitlivela a vsetko ma dokaze rozplakat, najma s priatelom si to sama komplikujem...chytam ho za slovicka, som podozrievava, ziarlim, placem a stale chcem pocut, ze ma lubi a ked mi to nepovie, som sklamana...hrabe mi, viem, myslim, ze je to z antikoncepcie, kamarat mi poradil jest vceli pel, vraj je to dobre na psychiku aj fyzicno, ale ja mam astmu a sa nechcem zabit :) preto by som sa chcela spytat, ci mi ty, alebo aj ktokolvek, kto s tym ma skusenosti, mi moze poradit, ako byt zasa v pohode...mi hrabe a uz neviem, ako dalej...ak som pisala nezrozumitelne, ospravednujem sa, ale zasa mam depkovy vecer....vdaka za kazdu pomoc

RNG

envy, ak to este citas alebo ini astmatici, na sezonne astmy(pel, vyrtusy...) pomaha brat 3x1 gram vitaminu C a 2x500 mg quercitinu.

RNG

Na hormonalne vykyvy je pomocne hlavne mexicky yam, olej z pupalky alebo boraka damiana a Dong Quai.
Davkovanie:yam 1-3 gramy podla potreby.
Pupalka 3x1 gram
Damiana 2x1/2 gramu, podobne aj Dong Quai.
Uz len samotny yam vacsine zien upravi stav do normalu.

zipa

Ahoj envy ! Je som bolo po HAK natom podobne so psychikou, az som myslela, ze pojdem na psychiatriu. Vysadila som ju a teraz sa mi take stavy vracaju len pred menzes. Tak som si v lekarni pytala nieco a dali mi cisto prirodne tabletky: Pupalka sa to vola. Neviem ci to pomaha, ale dam si vzdy jednu len tak pre dobry pocit aby mi bolo lepsie. K priatelovi som vsak pred menzes straaasna, az sa bojim ci sa kvoli tomu na mna nevykasle. Dokazem si v hlave vymysliet neuveritelne veci...

envy

henda, ja beriem yadine anepribrala som ani gram, prave naopak, schudla som... mne sa upravili bolesti pocas menstruacie, vzdy som v prvy den vracala, mavala krce, teploty..a teraz nic, co je super.. az na tu precitlivelost.. a skusim horcik s tym vit. b, ak to do mesiaca (snad nie tak dlho!!!) neprejde, skusim navstivit gynekologa s tym

henda

RNG a co si myslis o naplastiach HAK? je to to iste ako pilule?lebo ja to chcem zacat brat a zvolila som to koli tomu aby som obisla aspon traviaci trakt/vadi mi vselico a hned zareagujem/...a inak aj chcem pribrat a vraj zeny co beru hak priberu. je takyto druh chemie skodlivy?

RNG

Envy, vcelie produkty su dobre, pel, propolis a hlavne materska kasicka su vyborne zdroje vitaminov a ineho.
Ale dnes je na stres viacero hotovych zmesi mineralov a vitaminov, ja osobne pouzivam zmes Stress-B, ktoru najdes v mojich doplnkovych obchodoch.
Medovka, lubovnik,harmancek, a ine cajove zmesy su dobre, ale nikdy nevies, kolko ucinnej latky v nich dostanes.
Preto ja radsej beriem vytazky z nich, standardizovane na presny obsah ucinnych latok.