sklamany/a laskou? napis sem

Príspevok v téme: sklamany/a laskou? napis sem
Soraja

ahoj ludia, napadlo ma zalozit tuto temu. Je tu vela ludi, ktori su sklamany laskou, ci uz su po rozchode, alebo maju zlozity vztah alebo manzelstvo. Myslim, ze tu by sme si vsetci mohli psiat svoje pribehy a skusenosti a aj nejake tie rady. A navzajom sa podrzat. Len dufam, ze tu nenastanu hadky typu, ze su horsi muzi, alebo zeny. :-)))) Navzajom sa mozme vsetci podrzat a vykecat sa:-)))

robo:)))))

iiiiii ale nas tu je, sakra a to som si pripadal ze to prezivam len ja. Tak mi ludia vysvetlite, ked je tolko ludi sklamanych a osamelych, ako to ze ziadnych nikdy nestretneme?

envy

sme spolu osem mesiacov, a rozhovor sme mali vcea, pohadali mse sa cez smsky a ja som sla za nim, lebo bol doma a po zubarke. ja som sa s nim o tom bavila, je nestastny, ze ma tak malo casu..ale na to si fakt budem musiet zvyknut

robo75

Ahoj Soraja, co aj Ty si laskou sklamana? Som myslel ze je to u Teba uz v poriadku. Mne sa uz ani o tom nexce nejako pisat, ale ver mi ze nie je jedineho dna, kedy by som si na nu nespomenul, pa

Soraja

SHAKTI presne si to napisala vystizne a aj pravdivo. Laska je cista a nesebecka a clovek z nej robi nieco ine. Ale to uz potom asi velmi o laske nie je.

Soraja

ahoj envy, tak na to by som chcela recept aj ja,a le myslim, ze v tomto ti nikto nepomoze. Ak si s nim raz za 3 dni, tak podla mna je to este clekom ok, horsie by bolo raz za tyzden, aj to mam uz prezite. Zvyknuta som bola na to, ze sme boli spolu denno denne a zrazu raz za tyzden. Bolo to strasne. NO skus sa s nim o tom porozpravat, ci by si nenasiel viac casu. Nebudem ti pisat, ze ked uz rozbehne firmu, ze bude toho casu viac. Mozno ho bude este menej. Ale zaciatky su strasne narocne aj psychicky aj casovo, tak ho skus trosku pochopit. Aj ked ta to trapi,a le s tym nic uz nenarobis. Aby si este nezacal mysliet, ze ho v tom nepodporujes. No,ale snad by ten rozhovor mohol aj pomoct. Inak ako dlho spolu chodite?

SHAKTI

Soraja my chapeme ako si to myslela,len sme chceli podotknut rozdiel medzi laskou-ako emociou a clovekom..lebo samotna laska ta nemoze nikdy sklamat,laska je cista,nesebecka..to len clovek si ju prisposobuje a zohavuje..

envy

baby, poradte mi, co mam robit, aby sa moj priatel so mnou mal zaujem stretavat castejsie? ja by som ho mohla kazdy den, ale jemu staci raz za tri-styri dni (cest vynimkam, niekedy sme spolu aj tri dni po sebe), ale stale je v praci(rozbieha si firmu) a boli sme spolu naposledy v nedelu vecer, v pondelok bol s kamaratmi, vcera sme sa mali vidiet, ale nevyslo to, mozno dnes, ale to bude asi len na chvilku...:(( som strasne nestatstna, mozno sa vam zda, ze je to tupy problem a uplne banalny, ale mna to trapi..to co mam, zacat flirtovat a nosit minisukne alebo co? ale to nie je moj styl..viem, ze ma miluje, ale ..chapete ma? :(

Soraja

SHAKTI jasne len vykecat sa nepomoze,a le myslim, ze ked sa tu stretnu ludia s podobnymi osudmi, tak sa to bude dat zvladat lahsie. Uz sme si pisali, ze sme podobne dusicky, takze viem ze ked sa aj vykecam, tak mi je blbo, lebo ked stratis niekoho koho milujes, je to strasne tazke. Poznam to.
A ten nazov temy bol mysleny tak, ze ked niekoho sklame jeho laska, ako partner. Snad sa uz pochopime vsetci.
Chcela som zalozit tuto temu, lebo myslim, ze sa najdu viaceri, kotri maju problemy vo vztahu,alebo su po rozchode, da sa to tu predebatovat a mozno clovek zisti, ze to nie je az take zle, ale hlavne to, ze so svojim problemom tu nieje sam. Ze su tu ludia, ktori ho vypocuju, podporia, mozno poradia ako sa cez vsetko dostat.

SHAKTI

dobra tema Soraja,ale myslim,ze iba vykecat nepomoze..keby bol sposob ako to odstranit zo srdiecka..

lilith-ka ma pravdu...Nie laska sklame cloveka,ale sklame clovek cloveka..resp. cloveka sklamu jeho ocakavania..pretoze bohuzial kazdy clovek si predstavuje lasku inak,pod tym "slovom"si predstavuje cosi ine a cosi ine aj ocakava,ziada..nie kazdy dokaze milovat..niekto nedokaze milovat ani sam seba a niekto zas nedokaze okrem seba milovat aj niekoho ineho..v tom je problem lasky..ak sa najdu dvaja ludia,ktori myslia laskou to iste,citia lasku tak isto,davaju aj beru rovnomernne,je to fajn..

clovek si mysli,ze niekoho pozna...problem je vsak v tom,ze nikto nikdy nikoho nespozna..raz vas ten clovek tak prekvapi,ze si poviete,tak ako ja pred chvilkou...ako som mohla takeho cloveka co i len na sekundu milovat??
laska je slepa a je to pravda..