Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antikoncepcia mecrilon

turka

Ja beriem mercilon už druhý rok. Najprv som ho brala ráno hneď po zobudení, no nevyhovovalo mi to na prázdny žalúdok. Teraz ho beriem pred spaním a som s ním spokojná. Menštruláciu mám pravidelnú, bezbolestnú a trvá 3- 4 dni. Na akné v mojom prípade vplyv nemá. Vyhádžem sa spravidla,keď na dlkší čas zájde slnko

jaja

ja mam Mersilon 2 mesiac a to po 2-3 rocnej prstavke..teraz mi ta nesedi...mam este 4 tablety a uz mam spinenie a na pleti sa mi po dlhej dobe objavili pupaciky...

ajanina

silvusa ja som brala Mercilon niekolko rokov, mala som s ním dobré skúsenosti, krátku a bezbolestnú menšt., no mňa boleli dosť prsia. Potom ale boli mesiace ked som menzes nedostala a tak mi dr.zmenila tabletky na iné.Ale bola som sním spokojná, len je dosť drahý....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.