Mam z neho strach ..som nie moc dobraaa

Príspevok v téme: Mam z neho strach ..som nie moc dobraaa
polik222

mam taky cudny komlex.(som rysava este na ZS) takze ako nahle sa ma niekto opyta ze ci snim chcem chodit poviem NIE len preto lebo mam taky komplex ze si zo mna ten chalan robi srandu a ze je to len stavka a podobne..ako sa mam zbavit pocitu menejcennosti? ako napr . sa ma najkrajsi chalan zo skoly opytal ci snim chcem chodit a ja som povedala nie lebo som si myslela ze nieco dooost dobra

Nikpia

ja mam svetlohnedne prirodzene a farbim si na zlatohnedu a ta ked sa vymyva tak krasne ziari do cervenorysava na slnku..je to krasne..tak sa raduj ze mas taku prirodzenu farbu..a bruneta:) niekedy z chlapov netreba robit debilov, zrobia ich zo seba sami...skus s nim ist na rande,a nepodcenuj sa,si krasna.a este cosi...vravi sa ze kto nemal v posteli rysavu tak neni chlap,lebo cervena farba je symbol vasne,a teda rysavky su ohnive v posteli a to sa chlapom paci..tak si pockaj na sexualny vek a uvidis ze budes si moct vyberat z tych naj chlapov,a ak si zrobi srandu tak pamataj ze potom na nejakeho chalana ktory srandoval si ani nespomenies..iba ak s uskrnom...papik

Gerda7

kolil5555..no to sme v kurze..ale si vsimni kolko tem pribudlo len nam venovane..konecne ziadne tehotne ale my rysave kocky :D:D

lencok1

jeeeeej rysava farba vlasov, to je super, uplne vynimocne, niektore moje kamosky sa naschval farbia na rysavky:)a ty trdielko to beres ako komplex...vazne, bud nato hrda a bud sama sebou a ver si, a ked sa ta nabuduce niekto opyta ci s im chces chodit a ty by si si nechcela len kvoli farbe vlasov, tak na to rychlo zabudni, to je smiesne moja

agina

Polik kludne ponuky prijmi, ved ak ti potom povie, ze si robil srandu, povedz mu, ze ty si si z neho spravila este vacsiu prdel....

Gerda7

preco si vsetci myslia ze rysave maju vzdy kucerave a zelene oci...ja mam kucerave vlasy..ale nie zelene oci:D:D...

bruneta:)

zlato, ja som vzdy chcela byt rysava a s brutalnymi vlnami.. s pehami a zelenymi ocami.. hold, som bruneta s rovnymi vlasmi, s tmavymi ocami a bez pieh.. zivot je ale svina, ze? :)) netrap sa tym.. kazdy sme nejaky.. a kazda zena je krasna, len tu krasu treba objavit a nechat, aby sa prezentovala.. ak si chalan z teba urobi srandu, mozes si ty z neho urobit trojnasobnu :) mas na to :) si predsa zena! a my z nich vieme spravit idiotov za kazdu cenu :)