Hadky medzi partnermi (prosim o pomoc)

Príspevok v téme: Hadky medzi partnermi (prosim o pomoc)
vitaminka

Sme spolu uz vyse dvoch rokov. Moje trapenie zacalo takto:
Chcela som sa ist dakam zabavit a navrhla som mojmu priatelovi ci by sme nesli si niekam zatancovat. On sa mi vyhovoril, ze dnes nie, lebo vstaval velmi skoro a neciti sa na to aby ponocoval. A ze on ide aj tak si sadnut s kolegami s prace a tam bude max do 23:00. Ja som mu na to, ze fajn, mohli by sme potom. Ale to ma odbil, ze nechce ponocovat. A ked som mu potom vecer volala, vysvitlo, ze je na diskoteke.. a domov sa vratil daco po pol druhej. Nastvalo ma to.. Ale co sa tyka dovery, som mu verila. Len mam velmi nastvalo, ze ma zavadzal a tak povediac sa na mna vykaslal. Na druhy den som mu napisala, ci sa neporozpravame. Vecer sme si to vyrozpravali (bol to ale boj).. A na dalsi den rano sme sa opat pohadali. Ale to ani neviem ako zacalo.. Len ma stvalo daco co som sa ho opytala a on uz v bojom postaveni zacal do mna delit. Ja som sa chcela len porozpravat a dopadlo to velmi zle.. Pretoze k tomu vsetkemu, akoby toho nebolo dost, sa mi stal pruser. Vyliala som caj na okolite predmety na stole a medzi nimi aj na jeho mobil, ktory potom nejavil znamky zivota. Ked to zistil, bol poriadne rozzureny a vobec sa nedokazal ovladat, dokonca mi jednu vylepil a vyhodil ma z domu (jeho domu).
Mrzima, ze kvoli telefonu a vlastne predtym kvoli nasej hadke to muselo takto skoncit. Nemyslim, ze toto nie je dovod na to aby sa dvaja, ktori sa maju radi (vravel, ze ma lubi) by si musel jeden partner od druheho vypocut nadavky a urazky.
Poradte mi prosim, ako sa mam zbavit pocitu tej hlupej nastvanosti?? Vzdy si myslim, ze on je predsa moja spriaznena dusa a dokaze ma vypocut bez akehokolvek odcudzovania ci urazania. Lubim ho a dala by som za to vsetko aby pochopil, ze ho mam rada a ked sa nieco stane tak jedinym riesenim aby to skoncilo dobre je sa vklude porozpravat a drzat svoje bojove emocie v klietke.

kitti

Vitaminka,laska je slepa,a kym ty ho budes milovat,dovtedy ani tu facku nebudes brat tak tragicky.
To len potom,po vytriezveni zistis,ze aki je v skutocnosti.
To ty sa musis rozhodnut,ci chces vytriezviet vedla neho a este sa snim potrapit,alebo bez neho a po niekolkych mesiacoch zistis,ze si bola super holka,ze si ho nechala.
Ak ta ma ozaj rad aj tak ta len tak lahko nepusti.
Rozmysli si-len tak lahko ta udrel pre mobil (zdvihol ruku na teba,je to jedno ci silno,alebo len troska udrel) a pekne ta vyhodil z domu....
V zivote este budete mat tolko starosti a ovela vacsie problemy ako toto a ked teraz takto zareagoval...?

robo:)))))

No proste co ta nezabije, to ta posilni... a ak sa mas rada a ostalo ti este trochu sebaucty, tak sa nanho vykasli... Ostat s niekym kto ti da facku? Ja vas holky nechapem... com je na vas typek vacsie hovado, tym stastnejsie ste?

agina

Vitaminka zrejme ta az tak nelubi, ako si si myslela.Clovek sa najlepsie ukaze v krizovej situacii.Na tvojom mieste by som velmi zvazovala, ci s takymto clovekom zostavat, pretoze mam pocit, ze si ta vobec nevazi.

fernando\'

Vitaminka poviem ti to takto ja som mal dievca 2 a pol roka a po tych dvoch rokocvh som zisti ze ma odj*** 7x a to nie ze cmuq cmuq ale vychrapala sa zo 7 ludmi vis a ked som sa jej pytal preco to spravila tak povedala ze som snou nechodil do mesta chapete to ludia ? neni to normalne za to ze nerad chodim do mesta lebo uz mam tam odzite tak preto ma podj**** 7x no podla mna to neni normalne a Vitaminka takto ti to poviem keby som tam bol tak mu taku naj*** lebo Zeny sa nesmu bit a pre sprosty mobil to uz urcite nie aj keby si auto narazila tak co stalo sa co je na tom a pre mobil ta udrel ? omg tak to ta teda nema rad podla mna ta nelubi je to srac zasrany bol som raz v meste a jeden chalan tam dal facku babe tak som mu zlomil jednu ruku a mal natrhnutu peru strhlo sa to velmi rychlo a bolo tu babu som ani nepoznal ale neznasam takych ludi ktory si dovoluju do takych co sa nevedia branit no a ja som vyviazol z podmienkou ale som spolojny lebo to bolo pre dobru vec a spravil by som to ece raz aj 10x ak by to bolo mutne CMUQ all

robo:)))))

A ty este s nim ostavas??? Ak ta raz udrie (a este za mobil blbecek) spravi to znova. Kasli nanho... chces sa nechat otlkat??? hod nan bobek... je to sebecky slaboch... mala si mu natiahnut naspat a poslat niekam...

myis

Klame ti, fackuje ta a ty naivna za nim dolezies! To ho este viac rozzuri! Zatni sa nacas, nevolaj, neber telefon a jednoducho akokeby neexistoval a urcite dolezie, uvidis.. A ked nie, tak si najdes ineho, co si ta bude vazit

myis

Mne keby moj frajer vylepil facku, uz by ma nikdy nevidel!!! Co to je za k........?!! Ak mas nejaku sebauctu tak sa zbal a odid! Mne sa to este nikdy nestalo, musi to byt hrozne. Moj otec fackal maminu a ta bola taka naivna, ze sa vzdy k nemu vratila a potom to od faciek preslo k bitkam. Nakoniec ho vykopla a zmizol z nasho zivota!!