Piersing pupok

matvej

dobr yja by som sa chcel spyta že čo by sa malo spravit ked je zapaleny piersing v pupku je to koli tomu že som spolužacku omylom bachnul do brucha a jej sa to zapalilo

wejka

ja mám pierc v brušku skoro rok a som velmi spokojná:) nikdy som s tým nemala žiadne problémy a to som si to dala na konci mája čiže pred letom. netreba sa báť bolesti, mňa osobne to vôbec nebolelo.
baby ktorým to hnisá a pod - kúpte si v lekárni spitaderm. tým si vyčistite náušnicu aj dierku. ale velmi dôležité je nerýpať si to! radšej to nechať trocha pohnisať nech sa to upokojí ako to stále vyberať a čistiť (vlastná skúsenosť a hlúposť:)) ten prípravok sa používa aj na čistenie nástrojov pri operáciach, je perfektný..

lucinkaaaa31

baby mam piercing v pupku vyse troch mesiacov a chcela by som si uz vymenit nausnicu...mozem po takom kratkom case?je tu niekto kto si to vymienal skor ako presiel polrok?lebo mne v piercingovom vraveli ze musim pockat pol roka a az potom

NaTaLiEn

ja som si dala priesing urobit dnes... doktor mi ho normalne v pohode prepichol.. ale ked som prisla domov a dala dole ten leukoplast... som zistila nemile prekvapenie... tu piersingovu dierku mam uplne tenku a bojim sa ze sa mi to moze choci kedy otrhnut alebo nieco podobne... je tu niekto s podobnym porblemom?? moze sa mi to odhrnut alebo nieco podobne?? dakujem za radu

Lucia1985

soniqa:Neboj sa, da sa to zniesť. Každá správna baba by si mala vyskúšať, aké to je mať ihlu zapichnutu priamo v pupku. A pekne bez umrtvenia - poväčine chalanov sa to páči, keď nie si srab ;-)A ako dlho sa to hoji? To je individuálne: niekedy mesiac, niekedy pol roku.

*karin*

mohli by ste mi poradit?? mam piersing v pupku uz 4-5 mesiacov..a zacalo mi to hnisat?? moze to mat niejake nasledky??...aa po vybrati moze dierka zarast??..:(

misula

heh pirsing v pupku vobec nebolí bolí tak ako aj iné pirsingy.Zo začatku hnisa ale potom to všetko prestane treba to čistiť harmančekovým odvarom a ten to prelieči,,, ked si ho vyberiete bude malinka jazvyčka ktorá sa časom strai tieš pomocov hramančeka tak sa nebojte pirsingu heh je to velmi pekné cez leto...