MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...

Príspevok v téme: MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...
klarika ch.

muzi aky je vas nazor na panny, vsadee sa pise,ze kazdy by ste ich chcel,ale nieje to celkom tak, aj ja sama som, a mam priatela, a strasne mi vadi,ze som mu to povedala,a on to zobral len tak, mam ho sice rada,ale neviem ci sa kvoli tomuto s nim nerozidem, ja by som cakala,ze si ma bude za to viac vazit a aj mi to povie,ze ma ma rad aj kvoli tomu a neberie to len tak automaticky,ze som si nieco take chcela nechat akurat pre neho.Mam praveze skor pocit,ako keby mu to bolo praveze na obtiaz,fakt neviem, tak prosim nazory : Muzi, chalani, tak ako je to chcete panny,ci radsej nie a je vam to jedno? Lebo mam pocit,ze je vam to jedno a vobec si za to babu nevazite,vsak mi len na to cakame,kedy nam poviete,ako si nas vazite,ze sme si to nechali akurat je jedneho toho spravneho z vas, a vy nic,tak fakt neviem.

maruska123

ano, pokym je dievca k... tak to je ina rec...ale pokym mala baba predtym 2-3 partnerov maximalne, tak co je na tom take katastrofalne?

elly

ja som bola panna ked sme sa spoznali s priatelom a bol velmi happy :-))) a cakali sme rok a pol a doteraz sme spolu a preslo uz 5 rokov :)))

zase nie je dobre mat vela partnerov uz som pocula aj take, ked ja som este v 15tich nemala ziadne skusenosti co uz je 10 rokov spoluziacka uz mala nejakych 28 partnerov a chalan jej povedal, ze on s nou nic nechce mat a dal jej kopacky ked mu to povedala...takze tak...pokial dievca nie je k...tak im to je jedno si myslim :-) ale kazdy chlap, ktory skutocne miluje oceni, ze je dievca este panna

krtko-lampa

Inac kedy som ja o panenstvo prisiel hmmm ... asi okolo 19-20 ani neviem kks ;) a preco tak neskoro ... dovtedy som hraval Counter Strike :D hh ... to bola vacsia sranda :D ...

krtko-lampa

Tak hladaj dievca ;) daj si inzerat, hladam niekoho kto oceni moje pannenstvo :D Hned sa ti ozvu rozne salony :D hhh ... ale nie vazne, su ine cennejsie hodnoty ako nejaka blana :D hh ja to tiez neberem ako hodnotu ;) mozno iny hej ;)

alenka_maxova

svata prostota, proc ludi bavi rozmyslat o takychto veciach??? Panny, nepanny? :D A nie je to jedno? Myslim, ze kazdy normalny chalan oceni, ak jeho dievca nie je prefiknute ako posledna ku*va...Ale pocula som uz aj nazory istych primitivov, ktori sa smiali pannam. Podla mna to bolo ubohe. Mat napriklad jedneho partnera za cely zivot nie je vobec nuda, ale kazdy podla svojej chuti. Ja mam jedneho a sex je tak uzasny, ze nelutujem, ze som neokusila toho viac. Bohate si to vynahradim :) Ale je to kazdeho osobna vec :)

Silvva

Predám prebíjačku panenskej blany.
Tvarom je to ako teleskopický penis na priklepovej pištolke,ktorý je zmrštený na 3cm.
Po priložení vyčnelku do stredu dierky ,ktorá musí byť riadne nalubrikovaná sa penis vymrští na 8cm a zmrští niekolko krát ako pri šijacej mašine ihla,tvarom je kuželový,jemný na dotyk.
Môžeš zaradiť potom plynulý chod.Je to trošku bolestivé,no máš to za sebou ,za minutu si zbavená panenstva.
Výrobok mám z Brna-madein Sweden.

Kompot

JA som mal velmi vela zien cca 40-50 a ani jednu som nelubil ale asi pred polrokom som stretol moju terajsiu priatelku, ktora mala predomnou 2 roky priatela a potom dve znamosti na jednu noc a aj napriek tomu, ze ja som mal sex 1x v 14. rokoch a ona v 20. aj tak ma niekedy stve ze uz niekoho pred tym mala...a celkom dost...neviem ci je to tym, ze je to fakt prva zena ktoru lubim, ale prial by som si aby bola pri nasom prvom stretnuti panna.je to sice nespravodlive ze ja som bol promiskuitny ale niekedy ma to velmi hneva, proste niekedy mam pocit ze som len jeden z mnozstva, sice nie velkeho ale mam ten pocit.

romanticka

ja som začala chodiť so svojim priateľom, tak som bola panna a nemala som ani žiadne iné skúsenosti. on mal už predo mnou zopár báb a väčšinou išli na veci prirýchlo, takže bol takto samozrejme nastavený aj na mňa. najskôr to chcel čo najrýchlejšie, ale potom si uvedomil, že ma tak miluje, že na mňa počká koľko budem potrebovať. postupne sme spolu zvládli všetky "trapasy" a všetko je (aj bolo) super. naskôr to mal so mnou ťažké, ale spolu sme všetko zvládli. s našou láskou sme všetko prekonali a nevymením ho za nič na svete.