MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...

Príspevok v téme: MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...
klarika ch.

muzi aky je vas nazor na panny, vsadee sa pise,ze kazdy by ste ich chcel,ale nieje to celkom tak, aj ja sama som, a mam priatela, a strasne mi vadi,ze som mu to povedala,a on to zobral len tak, mam ho sice rada,ale neviem ci sa kvoli tomuto s nim nerozidem, ja by som cakala,ze si ma bude za to viac vazit a aj mi to povie,ze ma ma rad aj kvoli tomu a neberie to len tak automaticky,ze som si nieco take chcela nechat akurat pre neho.Mam praveze skor pocit,ako keby mu to bolo praveze na obtiaz,fakt neviem, tak prosim nazory : Muzi, chalani, tak ako je to chcete panny,ci radsej nie a je vam to jedno? Lebo mam pocit,ze je vam to jedno a vobec si za to babu nevazite,vsak mi len na to cakame,kedy nam poviete,ako si nas vazite,ze sme si to nechali akurat je jedneho toho spravneho z vas, a vy nic,tak fakt neviem.

apolon

lubic-a, to je spravny postoj, chyba nie je v Tebe.

denkaaaaaaaa, nauc sa pouzivat bodky za vetou a ciarky vo vete, bude to prehladnejsie a urcite menej chaoticke.

denkaaaaaaaa

mala som chlapca kt som mala moc rada ... na sex som ani nepomyslela povedal som mu dokonca preto aby si vazil to co ma ...ze mu nedam sex nikdy.... bol somnou prisla kriza nejaka nezvladol ju mal ma rad ? kolko krat mi to povedal ....slaboch ....vyje.. sa nato... ale paraaadna skusenost:P

denkaaaaaaaa

:) ja som panna a budem pokial sa nebudem nato maximalne citit... nehovorim nic take ze som nato hrda alebo ze sa hanbim skor to ma tak byt .. preto dnesna doba je skurvenaaaa...so:/...

lubic-a

aj ja mam presne tento "problem",tiez uz nemam -nast,mam priatela,som mu to povedala,a nejak sa k tomu nevyjadril ani nic, sex sme este nemali,a neviem,nie som si ista,ci nebude rozchodk,inac dost velke percento podielu bude z mojej strany mamt tato jeho reakcia na to,lebo proste mam pocit,ze si ma za to nevazi a je mu to jedno,takze asi si pockam este na toho kt.si to bude vazit viac.

panna

Ahojte,mam 21 a som panna.Kym som si necitala tieto prispevky,tiez som mala pocit,ze ked to poviem chalanovi,tak to zoberie skor ako pritaz.
Problem je aj v tom,ze na mna by nikto nepovedal,ze som panna,nechcem,aby to znelo sebecky,ale som pekna a kazdy si mysli,ze uz pannou urcite nie som.
Dakujem tieto prispevky mi zdvihli sebavedomie.To,ze som panna si vazim.
Dufam,ze aj ja raz najdem chalana,ktory ma bude milovat a bude stastny,ze som jeho prva.

laco ta.

breee ranko, chcem sa podelit,tuto noc sme sa premilovali s mojou priatelkou a bolo to jej poprve,veelmi sa bala,ja som pred nou mal tiez len 1 babu,taky kratky vztah,ale moju terajsiu,kt.bola panna, si vazim a neskutocne milujem,nikdy ju za to neopustim ani nic ine,chcem byt cely zivot s nou. PS: chalani vazte si baby panny, je to nieco neskutocne,ked to chce baba darovat akurat vam. Myslim seriozne,my s priatelkou mame obaja 29.

igor ro.

ano aj ja suhlasim,najst babu pannu je ta najuzasnejsia vec na svete,aj mne sa zadarilo,a neskutocne si ju za to vazim. PS: inac nie som uz nejaky pubertiak, mam 33, priatelka 31, ale je so nieco neskutocne, oplatilo sa mi cakat, ja uz sice nie som panic,ale nie nejake hyrenie,mal som len 1 babu pred nou.

belinko l.

aj ja si vazim,uz teraz moju manzelku,tiez som ju spoznal ako pannu, a nedam na nu dopustit,ja sam som uz panic nebol,ale zas ani ziadny casaanova,mal som 2 baby pred nou,takze celkom sa da. A mam aj kamosou kt.si nasli panny, a sme sa zhodli,ze nic lepsie nas v zivote nemohlo postretnut, vazime si ich a chalani ak sa to stane aj vam,tak robte to iste,lebo su skvele,a lepsiu babu uz nenajdete.

na-tan 7

aj ja potvrdzujem,panny su tie najuzasnejsie a najmilsie stvorenia na svete,aj ja som taku nasiel,a nevymenil by som za nic na svete....lubim ju, ak aj vy taku najdete, fakt si ju vazte, tie si to zasluzia, lebo v dnesnej dobre taku najst, no co vam budem hovorit, fakt rarita.

peto 353

pomoooc...ja somar som tuto temu nasiel az teraz,neskoro bohuzial,vcera mi dala akurat moja priatelka kopacky,odisla necakane do anglicka,boli sme spolu pol roka,bola panna,nemali sme sex,bola to ta naj baba na svete,milucka,zlata taku uz v zivote nenajdem,ale ja somar som skor tichy a nedal som jej najavo,ako si ju za to ze je panna vazim,jej sa naskytla moznost vycestovat,tak vcera sme sa rozisli,skvele sme si rozumeli,ale 1 z dovodov uviedla aj to,ze som jej moc neprajavoval city i ty,ze si ju za to ze je panna nevaziem,proste ona mala taky pocit,boze ja sa asi zabijjjeeeem.....preto chalani radim vam,prejavte to sv.babe,ako si ju vazite,lubite,a hlavne aj to ak je panna,ak nechcete o nu prist ako ja.