Sme 3 a v podstate iba jedna....ako to riesit?

Príspevok v téme: Sme 3 a v podstate iba jedna....ako to riesit?
zuvnka

Sme tri ,,kamaratky,, je to ten povedstny trojuholnik!! keby sa bavia 2 a jedna je sama....ako nahle odide jedna stym dvoch kamaratok sa spoja jedna ta co bola sama a jedna ta co jej ta kamoska odisla...totu z riesime zo 5 rokov. a sltae to ide takto dokola ..ked sme v skole s mojou kamoskou ( to sme akoze tie 2) tak sa stale podozrievame ze sa na tu 3 usievame alebo ze sa snou rozpravame..uz sme sa aj tak dohodli ze si kazda vybere jednu ale to sap otom o5 zvrhlo ...uz ma to nebavi ako to mam riesit? mala som naj kamsoku ale som ochorela a ostala doma a zatial sa ona zaclaa v skole kamaratit stou co bola sama a teraz sa pre zmenu nebavia oni so mnou a takto sa to strieda je to trapne..pomozte mi

Nikpia

tak ale kazda je kamoskou aj s tou druhou, tak? tak ako to ze sa neznesiete? skuste ist niekam spolu tri, a bavit sa spolu...uzivat si zivota spolu...hadkami si zivot len komplikujeme a skracujeme

evuska777

podla mna by ste sa mali vsetky porozpravat, ukoncit to, ved predsa mozete byt kamosky vsetky 3. a bude vam aj veselsie. drzim prsteky. uvidis, dopadne to dobre.

Nikpia

no neviem mna uz kantri dvadsiatka,tak som dala taku hranicu aby sa neurazila keby mala viac ako 13,noo neviem,ale fakt hadat sa o kamosku s kamoskou...to sa dnes uz nenosi..keby sa hadali o chlapa taaa este jak tak..ale o babu?bez sensu...a vlastne ja by som sa ani o chlapa nehadala...sak na svete ich je kopec...tak ja neviem..proste zabomysie spory...maly by ist vsetky na zmrzku, ale splasit stvrtu babu ktora to zatiahne :)))

Nikpia

ehmm kolko mas rokov? lebo ak do 15tak to berem s rezervou...no a taka otazocka...preco musia byt len 2 NAJLEPSIE KAMOSKY? preco si nemozte uzivat pubertu vsetky tri spolu? a sa neohovarajte,to je nepekne!!!