Som neskúsená - mám mu dať šancu?

Príspevok v téme: Som neskúsená - mám mu dať šancu?
jaranka

Dostalo sa mi takje ponuky od jedneho chalana ktoreho uz milujem velmi dlho...ale dostala som obavy...pretoze som rysava tak som raz zapocula ako hovoril svojim kamaratom ze ,,no take su najlepsie,, ....akoze rozmiete nie? ja mam 13 a este som sa nebozkavala on ma 17 a uz sa oblizoval s kadekym a myslim celkom urcite ze uz mal aj sex..chodil s jednou mojou kamoskou (14) vtedy mala este 13 a s nou sa bozkaval na kazdom roku ...a ktovie co robili v sukromi x-) ...a teraz ked sa ma opytal ...tak neviem ako mam reagovat ..neviem sa bozkavat to mu asi ani nepokazem povedat ...a som panna...myslim si ze by ma mohol len zneuzit ...aby videl ze tie reci co sa siria o rysavkach su pravdive pretoze som jedina ryska v okoli...je uzasny...milujem ho ale zaroven mam aj obavy ...poradte...

kiki

dieevca mojee. v ziadnom pripade do toho nechod ! podla toho co pises je to len platonicka laska. poznas sa s nim aj osobne? vies, ono to nie je len o tom, ze jej pobozkame sa, vyspime sa spolu ... ten chalan vyzera ze je nejaky namysleny tipek co si mysli ze dostane kazdu, na ktoru ukaze prstom. skus porozmyslat ci ti stoji za to, aby sa potom o tebe zacalo rozkecavat (ak by ti to nahodou na prvykrat nevyslo. mne napr. to nevyslo, aj ked to bola chyba toho chalan. celu ma oslintal...bolo to nechutne). a este nemyslis si ze si na sex trolilinka primlada? uvaz si sama:) ja ta presviedcat nejdem. vela stastia

daidalos

napriklad ja, som chalan, ktory ma 20 prec a stale je panic, vobec mi to nevadi a necitim sa menejcenny, takze netusim preco by si sa mala ty citit, ved ten tvoj pravy sa najde za par rokov tomu mozes verit.

sissinecka

Mila Jarankaa....ja mam 17rokov a necitim sa byt taka stara abo taka ako dospela...a to ze je jedno ci ma clovek 30 alebo 17 to neni pravda....ved je to o 13 rokov skusenosti a zivota viac preboha!!!....ja som stale panna....a poviem Ti daco... chodila som pol roka s najkrajsim chalanom z mesta, kazda ho chcela mat pre seba...a raz sme sa pripili ,maznali sa len tak a on uz vytiahol kondom --- no ja som tomu odolala a povedala si ze ked ma ma ozaj rad tak pocka so sexom.... no neuveris do tej doby bol so mnou denne vonkuu, ale odvtedy co som ho nepustila aby si zrobil,,dobre,,sa to zmenilo...stykal sa so mnou asi tak raz za tyzden....tazeee vidis jaki su daktori..tak si chran svoje panenstvo a bud taka hrda stipku namyslena na to ze si cista....tak isto hrda som aj ja ,som jedna z tych fakt peknych bab,za ktorymi chalani saleju, ale ja im nedam to svoje najcennejsie...a poviem ti lutovala by som to...podla toho co si napisala tak si myslim ze ten tvoj fesak si chce uzit s mladym maskom,prenho su prednejsi chalani...vermi je to z vlastnej skusenosti..:D..a pred 3 rokmi si mala 10..ved si dieta a do dospelosti mas este 5 rokov...tak si rozmysli k comu mas blizsie : k decku? abo k dospelemu?

elablue

Jaranka mas len 13 rokov a citis sa stara na to aby si bola este nepobozkana?Ja som dostala prvy bozk ako 20 rocna a prezila som to.Teraz mam 22 a cakaju ma zasnuby s mojim vysnivanym muzom a este dodam ze hoci som mala pred nim rok a pol vztah tak stale som panna lebo som si dobre premyslela komu dam svoje panenstvo a vobec to nelutujem ze som pockala a teraz to dam mojmu buducemu manzelovi.

moniqa87

jezisi kriste, to si kde na to dosla, ze 17rocny chalan ktory sa sprava tak ako pises ma tolko rozumu ako 30rocny, ved on je este tiez soplave decko...
a ty povazujes 18rocnych za moc starych aby boli este pannami a panicmi??? som zhrozena z teba... este na zaciatku som si myslela, ze v tej hlave mas aspon trocha rozumu, ale asi som sa seredne zmylila

jaranka

moj krasny..ci co si ..za pohlavie..ja sa tu snazim ku niecomu dopracovat !neviem sa rozhodnut som v uzkych a preto pisem co si myslim a oni mi pisu to co si myslia oni a mne to velmi pomaha...

omg

Komu niet rady, tomu niet pomoci... klobuk dolu pred ostatnymi ktori sa ti este snazia pomoct lebo mne praskli nervy uz davno... si este hlupe decko, radsej si zober knizku a chod sa ucit gramatiku...

jaranka

preco vcetci pisete ze 17fagan?...ved podla mna ked ma niekto 17 tak uz je skoro dospely.uz potom nezalezi na tom ci ma 30 alebo 17 prsote uz je podla mna stary...ja si uz teraz pripadam staram a...ze som este nic nstihla..ani bozkavanie ani sex ani nic..A este SOM S NIKYM NECHODILA a to ma neskutocne zozria lebo ma nikto nechce lebo mam rysave vlasy..a habmia s za mna!!!!!!!!!