od zajtra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sonija

aj ja som strasne rada ze was tu mam,oblubila som si was,ste sladkee:))
neviem,kedy to odskusam,mozno zajtra,alebo dnes vecer,nemam este plany snim:))
a som rada ze ti je uz lepsie..:)mas sa toho vela ucit??a na aku skolu vlastne chodis?:)
mne sa treba naucit podnikovu ,informu,biolu,a tovaroznalectvo.bleee :((
no moja mamca je zasadne proti dietam,preto jej uz nic nevravim,je to zbytocne
..ale ste tu WY srdiecka moje,takze sa to da lahsie zvladat:)

lianka

sonija....aj tak som rada,ze som tu natrafila na take skvele holky :o)
a ake si si kupila prehanadlo?tak urcite by sa mamca nepotesila...no,schudnes rychlejsie,to hej,ale...a kedy ho chces skusit?a co by si sa mala uckat dnes?tak mne je uz lepsie,tak sa musim zacat ako-tak ucit.:o)

sonija

ahoj milacqu nemas zaco dakovat:)) ,nato sme tu,aby sme sa tesili a podporovali:))
ja by som sa tiez mala zacat nieco ucit,ale ma netaha do toho,:(nechce sa mi tak strasne,ako nikdy
ano ja viem ze prehanadla,nieje to nic dobre,kebyze to zisti mamca moja,tak si viem predstavit ten cirkus..chcem to takt skusit,mozno aj rychlejsie schudnem:))

lianka

ahoooooj sonicka :o)no len aby aby,ze obcas...inak ta vybacam :o))))ja som kazdopadne proti
dakujem ti vcelmi pekne za pochvalu,velmi ma povzbudzujete,som rada,ze vas mam :o)ale pojde to aj tebe Sonicka urcite :o)
no co,ako je dneska?ja si prave prekladam prednasku z anglictiny

sonija

ahojte babuleee
tak one..uz sm si ho aj kupila...ale nebudem uzivat pravidelne,slubujeem.....len obcas:))lianka gatulujem ti k tym 3kilam,si sikovna:)kiezby som aj ja z radostou mohla oznamit ze som schudla 3 kilecka:((
ide to tahsie ako som si myslela
:D

lianka

pardon,preklep-jablcny ocot s poharom vlaznej vody tam malo byt:o))))
skoda,ze ste tu uz neskor dneska neboli,parkrat som sem kukla ockom,ale vy nikde:o(tak dufam,ze aspon zajtra tu budete:o)dobru nocku

lianka

dobry vecer holky;o)ja mam problemy s pc uz niekolko dni,tak sem mozems kocit len ked mi pc dovoli-tomu sa hovori nadvlada strojov,co?:o)))
sonija...moja,dohodli sme sa vsetky,ze sa budeme snazit zdravo chudnut,takze ziadne prehanadlo-okrem toho,ze je navykove naozaj zle posobi na cely organizmus a postupne naozaj moze zvyknut nielen telesna,ale aj psychicka zavislost.neskusaj sonicka,oki?chiiiii to tiez pisala a ma pravdu;o)zvladneme to aj tak :o)
chiiiii...nerob si nic z toho ked si papala jedno vez druhe pocas svojich dni,u mna je to bezne;o)dolezite je aby si potom znova pokracovala s dietou.
qiu...ako sa mas dievca dari sa?;o)
zdravim vas vsetky moje mile,mam vas rada nezabudajte a podporujeme sa aj nadalej;o)uz mi zacina byt lepsie,len hlas mam taky nijaky a to doslova.papam uz vcelku normalne,momentalne mam -3kg uz par dni,tak dufam,ze sa mi to udrzi aj nadalej;o)necitali ste dnes Novy cas pre zeny?zasa je tam pisane o jednej zene co schudla vyse 30 kg.rano pila jablcny ocot s 1 polievkovou lyzicou jablcneho octu,takze ja s tym zacinam cca od buduceho tyzdna,uvidim ci pomoze.a teraz pijem caj PU-ERH,ma byt zaroven aj detoxikacny aj na chudnutie;o)pekny vecer vam zatial;o)

sonija

chii zlatkoo musim ist,pustam sestruu...booze tie nase vecne boje o PC :DD maj sa krasne:)a pozdrav baby odomna okej??ak tu budes:)ahoj
cmukajs

chiiiiiiiiiii

Fuuu zlatusik,,lianka tiez nieje z BA.:(:(:(:(:(
to je tka skoda,sme mohli dat vsteky dake to stretko hehe:)
No neviem oja,len ono prehanadlo robi strasne zle organizmu,radsej si ho davaj iba niekedy,v najhorsich pripadoch prejedenia saale nie acsto lebo to je strasne moc nezdrawe oki????
No,vsak ja to skusim zaat brat a potom budem informovat a mozno va zacnem nahovarat hehe::)