od zajtra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sonija

lianocka šervuuuuuuš ha a mam ta!nepustim ta!
dufam ze si mi ale nestihla utiect:)
ako sa mas kocka???:)bola si na koni??waau..a ako boloo?moj sen je previest sa raz na koni..ale ja nemam take vymozenosti
po 1.byvam v takom meste ze dovi-dopo
a po2.skym by som sa asi vozila...xa..:))..a ked uz nahodow papkas tak dobru chut :)

lianka

ajoj babulky,kukuk;o)sonija s tebou sa v poslednej dobe akosi obchadzam;o(nemozes prist niekedy vo vecernych hodinach?vtedy je nas tu aj viacej;o)aky ste mali dnes den?ja som predchvilkou prisla domov z jazdy na koni,este len teraz pojdem obedovat,priatel mi zohreje obedik;o))))

lianka

a ja si tiez myslim,ze skoda,ze nie si z NR;o)))))raz dame vazne asi zraz;o)))))))idem,papaaa a este mi napis o tom speve,ze co a ako,som zvedava;o)ahoj

lianka

musim uz ist SELMICKA moja;o))))))idem telefonovat s priatelom;o)tak zajtra....mam ta rada;o)dobru nocku prajem a krasne snicky;o)

salma

no,clovek ked uz acina citi pokroky a neporusi to je to neuveritelne dokonaly krasny pocit to hej::)
ale ked si da potom o 22 krowky tak je to takee hmmm ze ZAS..:D::D
chcihic nevadi:)
Inac skoda ze neisi z Ba.:(

lianka

ano,musime;o)ale vazne dufam,ze sa mi to uz nevrati,lebo ja neznasam jojo-efekt a fakt ho mam uz pokrk;o)
tak to znei teda zaujimavo,ze sa uz kila nevratia;o)ale aj tak je to asi dost velky zasah an organizmus no neviem...preto som bola zvedava,ze ci ho uz uzivas.naozaj by to bolo super keby schudneme natrvalo,ja sa uz aj teraz citim ovela lepsie a to ej len zaciatok;o)

salma

to netusim,ale vraj z toho jojoefekt nieje tak netusiim::)
no,teraz mam 55 citze chcem dat dole 7-8 kg MUSIM!!!
MUSIME LIANKA!!!!!!

lianka

alebo pockaj,ze mozno sa to upravi s tymi vlamsi a potom zacni..myslim,ze ubytok s reductilom byva aj tak dost rychly