Helikobakter-spôsobuje kyslosť v žalúdku

silvias

Dobrý den prajem všetkým!
Tak už som vybrala zasa celú druhú dávku trojkombinácie na helikobaktera pylori.A stále je mi zle mám stále také biele sliny mám ich veľa a už neviem čo mám brať všetko možné aj nemožné som skúšala a stále mi je rovnako.Ani jesť poriadne nemôžem lebo ma ide zadusiť je to strašné vôbec neviem čo budem robyť.

RNG

Na hojenie zaludocnych stien je dobry vytazok zo sladkeho drievka(licorica glabra=lekorice=licorish) pod skratkou DGL

RNG

Helikobakter drazdi pankreas ktory vylucuje extra kyseliny. To by ale nebol ten najvacsi problem. H.B. ale napada steny zaludka a nici na nich ochrannu vrstvu, cim sa zaludok porani-bez ochrannej vrstvy sa zaludocne steny porania kyselinami.
Okrem ineho helikobakter posobi aj inde v tele, poskodzuje aj srdce a ine.
Treba ho znicit v prvom rade.
Tema bezala niekolkokrat.
Okrem ATB na znicenie su aj rozne prirodne antimikrobialne latky, napr zinok(specialne PepZin je navrhnuty na nicenie H.p., ale aj ine zinkove organicke zluceniny), tiez koloidna strieborna voda a ciastocne aj GSE.

71gloria

Tie rady ohľadom stravovania nie sú zlé,hľadala som tú hubu /čaga/ - je to Rezavec šikmý, našla som aj doplnok výživy, ale ho nepoznám,vidím ho prvý raz.

silvias

Gloria pozrela som ti ten článok ale ja nemám také bylinky a u bylinkáriek som bola aj u liečiteľov tiež.

nathy

Dobrý deň, chcela by som vedieť nejaké informácie, čo sa týka poruchy spánku s názvom Parasomnia, aké sú možnosti liečby u detí. Ďakujem