kde sa daju kupit umele mihalnice?

tanickamalicka

moja skusenost je takato...v zivote uz nejdem kozmeticke lepit si mihalnice, bolo to celkom pekne, nehovorim ale cele to domrvila, cele dolepila, polka mi vypadla, najnovsie si lepim trsy sama, a uplne vazne si to urobim krajsie, podla mojich predstav a nemam to cele dolepene. asi som narazila na pekne sprostu kozmeticku. neviete nejake dobre lepidlo poradit, ja poznam len eylure ktore byva sucastou mihalnic eylure, ale nejake samostatne balenie poriadneho lepidla by sa hodilo, bo mihalnic mam vzdy viac ako lepidla

lalalalala

no ani ja neodporucam umele mihalnice kedze osm prisla so svojimi a platila som 300 za nalepenie.. vyzeraloto fakt pekne..ale ja som si nezvykla ani za 3 dni stale ma to tahalo skrabalo mala som pocit zemam nieco v ociach spadnute.a nad okom som mala butalny tien.. no tak inak to bolo fest pekne len ten hnusny pocit.. nedalo sa to vydrzat.. a zacne ti to opadavat zachvilku.... a ked si to davas dole ( mne dala kozmeticka na to taku vodicku,hrozne z toho stipu oci ale z eto neskodi) tak som si to davlaa sama dole hodinu a pol. s tym ze potom sommala opuchnute oci ako ropucha cervene a tak.. no a zmizlo to az na druhy den...a inak ked som si to dala dole tak moje mialnice bolio dost redsie a kratsie...ze som siich ledva namalovala a to ma dost stvalo..len teraz mi uz nastastie o5 narastli..ale naozaj neodporucam iba ak vazne na nejaku dobru prilezitost...

Lucinka33

Ja som videla trsove mihalnice aj inej drogerii ako DM, tusim, ze Dr. Og a aj inde. A boli dost lacne. Stali okolo stovky, mozno aj menej.

maxellka

caute...o lepení umelých mihalníc sa píše vela...viem sice aj ako ich odlepiť...v návode to bolo tiež písané a že sa dajú znovu použiť...no nebolo pisane ako. ked som ich zložila, boli dosť "použité" zlepené od špirály a nševypadali,ze sa daju este raz použiť...neskusala som ich sice vyčistiť odličovacím mliekom...boli súce tak do koša...a ako jednorázová záležitosť sa mi to zdá dosť drahé :-)

luiana

ahojte!mam trosku obavy,lebo mi padaju mihalnice...tak 4-5 pri kazdom liceni...neviete mi poradit cim to moze byt??? dakujem vseetkym ..

mishell

ja si lepim trsy aj mihalnice sama a som s tym spokojna.trsy si zvyknem objednavat z netu a mihalnice kupujem u nas v drogerkach v DM.inde ich nemaju.

lusijka

tak ja som si dnes kupila tie trsy, lepila som ich asi 2 hodiny, lebo mi to neslo, no a nakoniec, ked mi uz trebalo dolepit, len jeden ci dva, sa mi skoncilo lepidlo. No hroza. Vsetky som si musela dat dole. Nemam na to skratka nervy a prax. A to som chcela prekvapit priatela, ktory sa dnes vrati z cesty. Som sa rozhodla, ze si to dam zrobit u kozmeticky.;-)

aisha156

mam umele mihalnice uz dost dlhy cas aani nevnimam ze ich vobec mam niektore moje kamoskz ich nemozu nosit nerobi im to dobre ide hlavne o to ake mate oci si ich mozu zniest,nieje to az take problem mozete si ich kupit v drogerii alebo vsade co sa tyka kozmetiky.Z mojho pohladu na mihalnice mozem povedat len tolko ze som s nimi spokojna