kde sa daju kupit umele mihalnice?

Nate River

Bože, bože, bože..to sa ani nedá čítať, čo tu poniektoré píšete...A ty, čo píšeš, že sa ti to zdá drahé ako jednorázová záležitosť, ty neviem z akého valala si došla, keď každé umelé mihalnice (pokial samozrejme nie su za 10 korun od číňana) sa dajú použiť viackrát.Umelé mihalnice sa NIKDY neodličujú, nenamáčajú, ani odličovacími prostriedkami, lebo by stratili svoj tvar. Keď si ich zlepíš dole, tak len opatrne ich očist od lepidla, ide pekne dolu, stací ho z linky mihalnice stiahnuť...No a čo sa týka toho, že boli celé zlepené od špirály...Umelé mihalnice si lepíš preto, aby si mala výraznejsie oči. čiže špirálu používaj preto, aby si farebne spojila svoje mihalnice s umelými, tzn.,aby medzi nimi nebol farebný rozdiel. Na to stačí prejst mihalnice raz prejsť špirálou a nie dvadsatkrat, aby sa na nich zachytilo 2 a pol kila špirály...Ja si mihalnice lepím už vyše dvoch rokov a na každú príležitosť aj na bežný deň.Pozor, teraz nehovorím o trsoch! A každý večer si ich odliepam, keď sa odličujem a ráno zasa nalepím. Skutočne, keď to nepreháňate so špirálou a mihalnice nenamáčate, môžu vám vydržať aj dva mesiace. Samozrejme nemyslím tým dva mesiace nalepené na očiach..^_^. Po čase vás môžu oči trochu dráždiť, ale to len v prípade, že by ste ich nosili každý deň ako ja. Pokiaľ sa rozhodnete, že si ich dáte, len na príležitosť, môže to chvíľu trvať kým si zvyknete, ale výsledok rozhodne stojí za to.

gadfxadfasfadsas

ahoj, chcela by som sa opytat,kde konkretne ste si dali nalepit mihalnice. predsa len...a kolko to teda konkretne vyslo..bola by som velmi rada, vsadzam totiz na istotu...

mirka 23

No ja keď som ich mala už štvrtý deň, tak ma začali svrbieť oči. Dala som si ich dole, a všetko bolo OK.

jajajajaja

neviem aka infekcia by sa tam mala dostat, ja si ich lepim nepretrzite uz asi pol roka a ziadnu infekciu v oku nemam, to asi len velmi male percento ludi moze dostat tak to neprehanajte.

mirka 23

Trsové mihalnice sú dobré na jednu príležitosť. Dávam si ich keď idem na svadbu, ples... Mám dobrú kozmetičku, vie mi ich pekne nalepiť a držia aj týždeň. Riasy by sa ale mali dávať po 3 dňoch určite dole, pretože sa môže dostať do oka infekcia, ak ich máte dlhšie. Vyzerajú veľmi dobre.