Som schyzofrenik, potrebujem pomoc,kde hladat?

lencok1

vispa necakaj uz dlshie a vyhladaj odbornu pomoc, viem co je to dusevne trapenie...a preto ti radim okamzite, nikde ta nezatvoria, mozes mat aj domacu liecbu, ale lieky ti pomozu a navratia pokoj do tvojej duse!!!

vispa

dnes ma boli strasne hlava. poobede som spala,a teraz sa citim ako by ma preslo auto.snivali sa mi strasne hluposti,vnimala som to ako v reale.vsimla som si dnes,ze kazda z nas fajci inou rukou. ja chcem vyhladat pomoc,ale ona tvrdi ze nie,pretoze prideme tak o osobnu slobodu,a ak by sme boli niekde zatvorene tak by sme umreli ako motyl v zajati pavuciny.da sa kupit nieco v lekarni bez predpisu,tak aby sme vnimali viac svet okolo seba,boli vlastne len jedna,viac pocuvali inych ako im rozpravali,pretoze tak si myslia ze som namyslena...a najhorsie je ze ak jedna nieco spravi,tak ta druha si to velmi nepamata..a to mi komplikuje zivot.hlavne to ze ja som zamilovana az po usi (priatel o tom nevie,tvrdi ze som herecka a robi si zo mna srandu - napr.ked som mu povedala ze som bola minule leto znasilnena tak sa smial ze si vymyslam a pritom som plakala,tak uz o tom nikomu nehovorim,lebo aj tak nikto s tym nic nespravi)no ale ona nema rada vztahy,rada si uziva zivot solo. neviem co robit.ale prestavam mat chut zit...a ak by som umrela zastavila by som aj vlastne ju a jej zle chovanie..no bojim sa smrti.smrt chcem mat ako zasluhu a vykupenie za dobre prezity zivot,ze som vsetko urobila,kazdemu pomohla a nie ako trest...pomozte mi.prosim

vispa

neberiem ziadne drogy, ja som len prezila,my sme prezili,ci ako vlastne vela zlych veci,a za mnohe moze aj ona,no za rozvod rodicov nie.preto neviem kde sa obratit,citim sa strasne nepotrebna,sama.a ona mi robi strasne problemy.neviem co robit,ako sa jej zbavit

mama22

vispa,ihned vyhladaj psychiatra,aj mojmu synovi pomahaju a su schopní ta toho zbaviť.Nemusís predsa trpiet,da sa ti pomocť,ale neodkladaj to.Nie je to ziadna hanba

adam engler

mam priatelku schizofrenicku ma to vrodene od 15 fetovala pervitin v 17 skoncila na psychiatrii.Snazim sa jej pomoct.milujem ju

vispa

potrebujem pomoct,ale neviem kde hladat,najdem nejakeho dobreho psychologa v presovskom kraji?chcem sa zas citit jednotna,pomozte mi prosim.trva to uz viac nez rok,zacalo to asi tak po rozvode rodicov a kopec dalsich veci zlych potom.co mam robit?