prichadza o to najcenejsie....moje....

Príspevok v téme: prichadza o to najcenejsie....moje....
aleska88

....vlasy...Mala som vzdy krasne huste kucerave vlasy ,A teraz?su suche a straaassne mi padaju.Prosim vas pomozte mi aby boli o5 take krasne a prsstali mi padat.Mam ich chcemlonove tak suche bez zivota.Pijem zihlavovy caj tak raz za tyzden niekedy menej.A berem tabletky na vlasy .robim to uz mescia aj nieco a stale nic.Stale padaju .viete nejaky osvacseny sposob ako by sptestali padat a neboli suche ? dakujem

sne27

skuste vitaminy na posilnenie imunitneho systemu,zinok, papajte vela zeleniny a ovocia, ovsene vlocky, vela tekutin, hlavne nesladene mineralky a dzusy a raz do tyzdna nejaku kuru, masku na vlasy, dostat ich vsade v drogeriach aj lekarnach, su troska drahsie, ale oplati sa investovat a po kazdom umyti vlasov pouzit vyzivny kondicioner

eye

ja mam podobny problem, vlasy mi zacali padat v obdobi, ked som mala depresiu a pretrvava to doteraz (depky a vlasy) takze urcite je to tou psychikou, velmi rada by som bola uz konecne vyrovnana, ale nejako to nejde, neviem co mam robit, nemam radost zo zivota, tak rada by som nasla konecne pomoc.
A taktiez padanie vlasov moze byt sposobene hormonalnymi zmenami...
akurat dnes si umyjem vlasy v zihlavovej vode, niekto raz povedal, ze mu to pomohlo, ked si v nej umyval vlasy a masiroval tak to skusim a verte, niet nic lepsie ako lieciva z prirody, ziadne chemicke sampony ani lieky nepomozu (ak tak kratkodobo ale aj to si davate do tela skodlive latky).

leni1

no neveim co ta trapi..., ale ak to je skola s stres z nej, uvedom si ze pokial nejde o zivot nejde o nic a ak mas stres z toho ze si este nikoho nemala, tak to uplne vypusti, ved nie je koniec sveta!!! bud v pohode:)...a uvidis...a o tie vlasky sa mozes predsa len torksu starat, ale neprehanaj to, ak su moc suche, nejako casto ich neumyvaj, pretoze ta chlorovana voda im moc nepomoze, chce to trpezlivost a hlavne si na ne kup nejaky setrny sampon, neboj aj tvoje vlasy budu ok, musis sa celkovo pozitivne naladit a verit...ako sa pokazili, tak sa napravia

aleska88

no skusit mozem .ako dlho mam byt ,,v pohode,, aby sa dostavil vysledok?lebo mne tie vlasy padali uz aj cez prazdniny aj pred nimi .pred 2mesacinymi pazdninami som si myslela ze ti je stres z konca roka.ked to neprstalo cez prazdniby tak som sa zacala stazovat a ked to neprestalo ani doteraz tak a ti uz vazne stve.ako sa mam naladit do poziva?

leni1

a ver mi ze psychika je velka carodejka, dokaze nam uskodit ale takisto aj pomoct, takze mysli pozitivne a sama uvidis zmeny,necakaj zo dna na den, a valsy si skus nevsimat, cim viac sa budes pre nieco trapit, tym horsie to bude...chce to pohodu, volnost

leni1

no vies ze stres ti nepomoze, prave naopak, ved chces mat pekne vlasy, nie? tak sa trosku uvolni, zrelaxuj, skolu zvladnes tak i tak, a chalani pridu sami...ani nebudes vedeit ako, hlavne sa uvolni a bud v pohode a uvidis ako sa vsetko same napravi!!!

aleska88

ten zabal som skusala boh vie ako to nepomahalo .je pravda ze som psych. nie v poriadku .Mam velke stresy zo skoly a z chalanov ,hlavne ma trapi ze so este nikoho nemala, to moze byt z toho. a neviem sa toho zbavit!

leni1

aleksa a nperezivas nejaky stres, musela sa ti ich kvalita vplyvom niecoho zmenit alebo to ma na svedomi silne slnenie, no kazdopadne myslim ze to ma na svedomi stres, mne sa stalo podobne, akonahle som bola psych. ok vlasy sa dali do povodneho stavu