Pichanie v bruchu

Príspevok v téme: Pichanie v bruchu
denisa

Odkedy som sa liečila na Helicobactera, mam problemy s travenim a hlavne teraz, ked mi zacala skola. Rano mavam zvycajne riedku stolicu, aj 2 - 3x a stava sa mi, ze z nicoho nic ma zacne pichat po oboch stranach brucha, niekedy i zaludok, akokeby ma malo "roztrhnut". Poradte mi co s tym :(( Je to neprijemne :((

RNG

A skoro som zabudol treba brat probiotika na noc, ak tie prispeju k ozdraveniu crevnej flory a hlavne vyrobia vitaminy a obranne latky pre telo.

RNG

Pichanie v bruchu je obvykle nasledok vetrov a vetry su z nedostatocne stravenych jediel trciacich pridlho v traviacom trakte.
Pomozu Betain HCl, rozne enzymaticke zmesy(pancreatin, bromelain, papain, Multi enzyme, lactaza...)

posta

Ahojte, ja pisem po prvy krat. Kedze mne lekari este stale nezistili diagnozu zacala som hladat na nete ci nieco podobne nenajdem. Som asi 2 mesiace po operacii slepeho creva, ktore nebolo vybrate v akutnom stave. Od vtedy pocitujem neustale pichanie v pravom podbrusku. Je to neznesitelna bolest, ktora sa mi taha niekedy az do chrbta. Ked sedom je to este horsie. Vacsinou mam pri tom aj velmi nafuknute brucho. Trva to dost dlho a uz potom niesom schopna nic robit. Neviem co mam robit uz som pobehala naozaj vsetkych lekarov a nikto nevie co by to mohlo byt. Gynekologicky som OK. Poradte mi prosim vas! Dakujem

petulinka

denisa a kedy si mala helicobactera ? Ja som po lieceni mala tiez podobne problemy, mna asi este mesiac po lieceni pichalo tak bruchu, ale potom mi to preslo.

barbinka

lillien ja mávam to isté asi mesiac teraz. pichá má v pravom podbrušku. gynekologicky som v poriadku a na chirurgii som ešte nebola, ale tiež to asi nebude slepák.Tak ja neviem, čo by to mohlo byť.

lilien.bogo.

Cas od casu mavam bodavu bolest na pravej strane brucha,gynekologicky v poriadku,slepe crevo vylucene.mavam casto vetry pri ich uvolneni bolest niekedy zmizne.Prosim o radu.