lubim???

Príspevok v téme: lubim???
100

citite to ze svojho partnera lubite stale?
ja mam asi 3 mesacny vztah a niekedy citim ze svoju partnerku lubim proste som ako v siedmom nebi neda sa to ani opisat ten uzastny pocit ale nieje to vzdy ale iba niekedy a skoro iba vtedy ked niesme spolu ked som snou nic podobne necitim a ked niesme spolu ako chybami ale niekedy viacej niekedy menej.Raz hrozilo ze sa rozideme a vtedy som az palakal aby som ju nestratil velmi som sa toho bal ale ked sa to dalo do poriadku tak znova skoro nic necitim tak lubim ju vlastne?

100

popoluska ak si precitas moje odkazi tak zistis ale mozem ti povedat ze ten clovek ti bude chybat dost casto nanho budes mysliet a podla mojich skusenosti pri myslienke na neho a nieco krastne co ste spolu prezili budes ako v 7 nebi ale to su len moje pocity mozno u kazdeho je to nieco ine

ashley

nooo tak ked zacnes tak to pomaly pojde a ani si neuvedomis ako.a jasne ze bude pokracovat.musite si navzajom doverovat:)

100

no tak podla tochto sa asi riadi aj ta moja baba takze myslis ked ja nieco zacnem tak ona potom take nieco spravy aj sama?

ashley

noo to zalezi od situacie a od vas.ale co ja viem tak chalan by mal urobit prvy krok a mal by zacat aj s ostatnym:))my holky len pokracujeme:))

ashley

skus to zacat tak ze ked ti nieco pekne povie tak ju pobozkaj a potom to rob castejsie,nemoze vzdy zacinat len ona.mysli na to,ze ju lubis a keby pri tebe nebola,tak by si ju urcite chcel pobozkat.alebo ked ta pobozka tak neprestavaj.ved ty si chlapec:)

100

no to asi hej mas pravdu ale ako mam zacat robit take veci akoze bozkavanie a podobne ako robime to aj teras ale len ona stym zacne ja nejako nato nemam chut ked som snou ale vtedy ked niesom tak ano je to divne

ashley

jaaaj tak to je supeer,mate sa navzajom radi.a urcite ju milujem ked ti tak chybala.ja ked niesom s mojim chalanom tak tiez neviem co mam robit a som unudena.a to ze ked si s nou a nechyba ti tak,tak to je jasne lebo si s nou a uz nic ine nepotrebujes.

100

ja nemyslim ze podobne vlastnosti ako mame nieco spolocne ale myslim to ze ona ma tie vlastnosti co som vzdy chcel aby moja baba mala a ja mam zase tie jej vysnivane...a ano plakal som kvoli nej a rat mi chybala az tak velmi ze som ani nevedel co mam robit tak som si hlavu buchal do vankusa ale to bolo iba ras.a este nieco kazdy vravi ze vsetko co robim ma byt spontanne ale ako to mam spravit ked ja po nej tuzim ked somnou nieje a ked somnou je tak po tom az tak netuzim a neviem ako nato