Herpes - neviem sa ho zbavit

jeel

pre Vevulik - ahoj, kup si TEE TREE olej - je to cajovnikovy olej australsky. Je velmi efektivny a na 100percent zaberie. Odporucam!

5ka

Keď som bola mladšia, často sa mi vyhadzovali herpesy po ústach. Herpesy sa zvyčajne objavia vtedy, keď má človek oslabenú imunitu. Herpesin je na potlačenie herpesa, to znamená, ak pociťuješ svrbenie pery, vtedy sa dáva herpesin, ak sa ti už herpes objaví, herpesin ti nepomoze. Velmi dolezite je herpes vysusit - cim skor vyschne, tym skor zmizne. Ja som si na to davala zvycajne zubnu pastu :) Ale nastastie herpes som mala naposledy asi pred 4 rokmi :)

Halluuzzka

ja mam problem ties, neviem co mam s tym spravit, neviem ci je to herpes, kozna mi povedala ze je to zapalena koza co sa mi lahko vylieci, zapal ked ho vyleicite sa strati, ale toto sa mi znova vratilo a uz sa toho nemozem zbavit, natieram si to mastou co mam od koznej ale mam pocit ze prestala zaberat, nic mi nato uz nepomaha, ku koznej nemam cas kedy ist lebo mam skolu... poradte

kamelka

Mne už pri prvých náznakoch pocitu mravčenia na pere pomáha ak si na to priložím ľad, alebo hoci aj mrazené mäso. Tým sa herpes zamrazí a ostane v takom štádiu, alebo len málo napreduje. Používajú to moderátori raz o tom rozprávali v nejakej relácii, ale skutočne to pomáha. Odporúčam to každému.

ornela

prvy alebo druhy den ako sa Ti objavi herpes, treba ist ku koznemu lekarovi, zoberie Ti krv a vpichne ti ju do zily...myslim,ze tak nejak...dufam,ze si to spravne pamatam. ja sa tiez chystam ku dr.haidovi...hned ako sa mi objavi herpes, utekam ku nemu.On mi to odporucil.

agina

Sestre na herpes velmi pomaha Australian tea tree oil, su to kvapky, nakvapkate na vatu a prikladate. Dostat v kazdej lekarni.Stoja cca 180,-

dusan

caute ja viem ties nieco je to nechutne ale zabera to mam to vyskusane na sebe treba si vicistit ucho a to zlte (naz) a potriet si to tym a je po probleme

sandrita

tak ja si zvyknem na pery prikladat lad alebo studenu vodu, kedze je to horuckovite, tak to celkom pomaha, lebo studene ten herpes trosku stiahne...potom velmi dobry je uz spominany B komplex forte...ale pocula som, ze su nejake tabletky, teda kamoska mala velmi casto herpesy, zasla k lekarke, ta jej dala tie tabletky...doplacala nejakych 300sk, zvysok preplaca poistovna a odvtedy nemala herpes a to uz bude aj rok:))