mam to urobit?

Príspevok v téme: mam to urobit?
sunnie

Ahoj, ja som kozmeticka-vizazistka, robim v exkluzivnom salone v centre mesta. Moje kolegine su super, az na to ze od prveho sept. k nam nastupila druha kadernicka a robi nam zlu vizitku svojim vzhladom aj tym ako sa sprava. Je vysoka, tlsta, x-aky nohy, pneumatiky okolo brucha, vlasy si umyva raz za dva tyzdne, ma spinu v usiach, totalne zlte zuby, pachne jej z ust, ma neupravene obocie, spinave oblecenie. Okrem toho je otravna - vsetko vie, vsade bola, nevie sa spravat v spolocnosti. Robi nam hambu, nechapem ako ju šefovci mohli prijat. Myslim si ze ziadna zakaznicka by nechcela aby ju strihala takato co nevie samu seba vnimat esteticky. Odhana nam zakaznicky a sme uz zufale. Neviem ci to mam povedat sefke kym je v skusobnej dobe.. Mala by som asi zle svedomie kebyze ju vykopnu koly mne, ...co mam podla vas robit? Please...

noonaa

no,ak je takato protivna a povysenecka,tak by som to riesila razne....ved vam ide o pracu....ale predsa len,chapem,ze sme ludia a je enprijemne niekomu ublizovat...tak vela stastia a napis,ako to dopadlo

sunnie

noonaa.... dik za nazor, akurat ze ona sa dost povysuje nad ostatnymi, pochybujem ze by si dala poradit, ved ona je najlepsia, najkrajsia,... nechapem .. to je asi nejaka porucha sebareflexie ci co. Rozhodla som sa ze do toho nebudem zasahovat, asi ma nic do nej... pockam ci to vyriesi cas, zatial je iba mesiac v salone tak uvidime :-)

noonaa

a kebyste jej navrhli ,tak priatelsky,ze by ste ju upravili?? ale ja by som to asi konzultovala s nou bokom a ak ziadna zmena,tak u sefovcov...aj ked....v jej veku si uz asi dohovarat neda...

sunnie

Ano lenze zakaznicka odide a uz sa nevrati. Takze nic nevyriesi, len tak prideme o klientelu aj v kozmetike. Fungujeme len pol roka a takto sa to nerozbehne.