preco som taka?:(

Príspevok v téme: preco som taka?:(
janka

Mam 16 rokov a mala som chalana mala som ho velmi rada ale nechapem sa vzdy som mala chut ho podviest neviem preco proste vzdy ma tahaju aj iny chlapci ked mam nejaky vztah proste neviem.ked som s nim nebola isla som s kamoskami von vypila som si a stalo sa to.podviedla som ho.az dvakrat a potom sme sa hned asi po 2 mesiacoch rozisli.odpustil midali sme sa dokopy a po tyzdni som to urobila zase proste nevem nechapem preco to robim nechapem:(..sme sa rozisli pred tyzdnom aj ked ma to strasne trapi ale vsetko som zavinila ja.robila som to aj v predoslom vztahu...mala som toho chalana rada ale proste nechapem preco to robim som vadna alebo co?.mozno to aj asi bude tym vekom ze chcem skusat nieco nove uzivat si zivot a tak..ale neviem preco nevem mala som ho strasne rada a ja tak?:(((veril mi mal ma velmi rad a ja takto:(....boze preco ma to tak taka stale preco?:((((((uz sa bojim zacinat nove vztahy asi uz radsej budem sama:(tak to bude najlepsie:(

cicuska

janka mozem vediet kolko mas presne rokov? Mam chalana uz vyse roka, ale tiez som bola taka ista ako ty... Mala som ho rada, ale nieco ma tahalo aj k ostatnym, podviedla som ho uz vela razy, uz ani neviem kolko lebo parkrat sa mi stalo, ze som bola taka opita, ze si na to absolutne nepamätam. Davali sme si uz vela sanci (on tiez nebol cisty, aj ked myslim ze omnoho lepsi ako ja), az ked raz to vyzeralo, ze bude naozaj koniec. Az vtedy clovek pochopi ako toho druheho miluje ked ho strati. Uvedomila som si, co v zivote chcem, ze chcem jeho. Povedali sme si o vsetkych "hriechoch" a a zacali odznova... Tak nam to klape uz par mesiacov, ani raz som ho nepodviedla odvtedy a som si ista, ze to uz nikdy nespravim. Aj ked to mame teraz dost na hovno, lebo si nedokazeme absolutne verit, a vztah bez dovery je ako polievka bez soli...
V tvojom pripade by som sa nehrnula do vztahu ked si si neni ista ci to zvladnes... Budes to potom velmi lutovat, ked sa raz naozaj zalubis a doryjes to ako ja. Uzivaj si zivot kym si mlada ;) lepsie ked mas nezaväzne flirtiky ako keby si mala chalana a podvadzala ho.

janka

ale proste ja vztah chcem ked ho dlhsie nemam proste mi to chyba chyba mi mat niekoho poboku a tak no.ale vzdy to takto dopadne:(ja uz neviem...:(

1bambulka14

neviaž sa, ked sa na to necitis, aj tak si ešte mlada...uživaj si ked chceš, ale určite s mierou..nerob nič, čo by si neskôr lutovala..to su tie hormony a puberta :)