Rakovina kosti?

RNG

Cistenie cievok robi najlepsie lecitin.
1 polievkova lyzica cisteho granulatu na osobu, rozvarit v polievke alebo omacke, raz a viac krat tyzdenne.Nezmeni chut, nepoznat to na jedle.

Ivka 1

Evitasb38 môže ísť o nedostatok minerálov hlavne horčíka a draslíka ,skús si ich doplniť, môžem poradiť čisto prírodné.Druhou príčinou môže byť zanesenie cievok,ktoré zásobujú prsty krvou.Dajú sa prečistiť
chirurgickým zákrokom alebo rybími olejmi zo studenovodných rýb.

RNG

Na rakovinu najdes najviac mojich prispevkov na teme B-17, neda sa nic robit, musis sa cez to prehrabat.
Tiez na www.cancertutor.com
Ja osobne radim selen, enzymi, beta glukany, graviolu, tekute zeolity, Samento,lanovy olej a silne zmesi antioxidantov, alfa lipoicka kyselina, sylimarin, vitaminy C, E a D, vcitane protirakovinnych proantokyanidov z rozlicnych semien(marhulove, horke mandle, hroznove, z granatovych jablk, malinove, cucoriedkove,z ciernych ribeziel a pod.
Nemyslim, ze som spomenul niekde stavu z grapefruitu, ak, tak sa omluvam. Ta je dobra na cistenie tela vseobecne, ale nie je na rakoviny.
Desatoro hovori o celkovej zmene stravy, ktora urobi pre telo velmi vela.

jaeny

ahoj evitasb38,prečítaj si témy tetánia,CAJKA rakovinu kostí mal môj otec,bohužial mal,zistili mu ju dosť neskoro na RNG a potom mu spravili test na onko-markery,RNG mi poradil grepovú šťavu....spýtaj sa ho,držím palce nech ti to dobre dopadne,pá

evitasb38

ahojte,velmi mi trpnu prsty na rukach hlavne v noci trva to 2mesiace a to odvtedy ako som sa zamestnala ako robotnička,neviem či ma to prejde alebo je to vážne?

RNG

Na pecen je klinicky osveceny protokol dr Berksona, caje nestacia.
Na obranu proti chorobam(vcitane rakovin) treba leukocyty, beta glukany zvysia ich pocet aj aktivitu
Intenzivna davka je 3x400 mg.
Najdes ich v tychto davkach aj v mojich obchodoch

cajka

cau gloria neviem tvoj mail. no som na tom akosi horsie, takze neviem,,,, povedala mi obvodna ze bez doprovodu nemam nikam ist, lebo vraj mozem zomriet z minuty na minutu. takze asi tak.