kedy zaucinkuje?

leandra

jajii
inak ak to vyzera tak ze ja v tom chcem zostat,tak to nie,chcem sa nakopnut inym smerom,cim skor ale stale mam blbe myslienky,a nechcem pribrat:(

jaja

viete baby na co som prisla?ze tym,ktore si chceli dat pomoct som uz pomohla a tym co si nechcu dat povedat,to nie je v mojich silach...takze odteraz reagujem,len ak iekto naozaj chce pomoct,vela stastia:-)

mis.

leandra, aha, tak v mojom letáku je napísané, že za 8h... a to žerem také preháňadlo, ktoré účinkuje už v tenkom čreve, kde sa potrava ešte "delí", pretože do hrubého čreva idú už len zvyšky jedla, keď sú kalórie už dávno prijaté.. Vykašli sa na preháňadlá, lebo Ti z nich zajebe ako mne....

leandra

mne to v letaku nepise,teda poriadne som to nestudovala,ale prebehla som pohladom,a nenasla som
tak ma to zaujima

jaja

no ale to nie je dobre...dobre by bolo,keby si sa snazila nepouzivat ho.za to by som ta pochvalila:-)viem,je to tazke,ale....je to na tebe ako sa k tomu postavis,ci sa nechas unasat prudom alebo.....je to na tebe

mis.

Preháňadlá neúčinkujú po 2hodinách! Myslím, že v letákoch máte napísané, za koľko hodín príde približne účinok. Za menej ako 5h určite nie!