POchybnosti o citoch toho druheho

Príspevok v téme: POchybnosti o citoch toho druheho
urban128

ahojte, mam jeden taky problem:
mam stale pochybnosti o citoch partnerky. sme spolu zhruba 2 mesiace ale ja stale pochybujem, ci ma ma rada, i ked je so mnou. snazim sa sam seba presvedcit ze ma rada ma, ale ten pocit ma stale prenasleduje.ona mi tiez stale opakuje,ze ma lubi ale proste mi to nejde...sme obaja veriaci,fyzicke prejavy su minimalne - obcas bozk na pery ale viac nie. pls poradte, z coho asi pramenia moje pochybnosti? niekedy ma to privadza do sialenstva. prosim, poradte. preco aj napriek vsetkemu pochybujem?

danuska1

to neviem. ale je pravda,ze je to vsetko o psychike. ved laska je pocit. mne sa zda, ze si to pripustas (vela casu stravis nad rozmyslanim: co ak...). a preto nevidis co je zrejme. ak by ta nemala rada - bola by este s tebou?

danuska1

rada? - skus tomu dat cas. nemyslim odlucenie, ale prestat nato mysliet a uzierat sa. ked si s nou - si s nou: venuj sa iba jej. a ked si sam: tak sa uc, citaj,... hlavne si to neber nejak k srdcu - budes mat z toho zbytocne vacsi chaos

urban128

tym to asi nie je,dokazem zit aj bez toho.v minulom vztahu som tiez mal problemy s istotou v citoch partnerky,ale vtedy to bolo skor koli hadkam