Menstruacia a antibiotika

nana5

aloe alka, vdaka za zaujem ale aloe nie nic pre mna. Neberiem ATB ako samozrejmost, ale kazdy musi poznat ake ma problemy a ake je jeho telo. Pises, ako by ma tato jednorazova liecba ATB mala pomaly zabit. uvedomujem si ze to bola zataz na organizmus a najme na traviaci trakt a ze na to urcite istu dobu musim mysliet pri vybere jedal a celom zivotnom style. Co sa tyka aloe vera, tak diky, ale okrem ineho som alergicka a rastlinne preparaty velmi nemusim. Mojmu telu ublizia viac ako tie ATB. Takze diky.

Aloe Alka

mrzi ma ze berieš tie antibiotika na ako samozrejmost ak napišeš svoj e-mail tak ti nan poslem subory z aloe vera aby si si prečitala inač v lekarni by ta mali upozornit že po ATB by si mala uživat probiotika lebo ATB ti zniči najmenej na pol roka črevnu floru a dostavuju sa ine zavažne problemi a takto sa pripravujeme pomaly ale isto no zdravie Aloe Alka

nana5

Uz som OK. ten povodny problem, kvoli ktoremu mi ATB nasadili, uz zmizol a dufam, ze uz navzdy. Akurat ma uz trochu pobolieval zaludok, hlavne ked som uzila tabletku, ale to je normalne. Uz ich neberiem takze teraz sa snazim vyvarovat vsetkemu, co by bolo zbytocne takze na zaludok a pecen a snad sa to da do normalu.
Aloe Alka - ja viem ze zdravie je len jedno, ale prave preto mi nasadili ATB, lebo sme si nevedeli poradit s inym problemom, ktory ma trapil uz skoro polroka. Radsej som si dala ATB ako ist na operaciu, ktora by problem riesila len lokalne.

Aloe Alka

dobrý den nana zhozila som sa po prečitani vašej správy trebalo by sa oboznamit s pojmom antibiotika trebalo by napravit co sa pokazilo zdravie je len jedno a to si treba vážiť a chranit mám už dosť rokov a osobných skúsenosti aby som vedela o com hovorím ak stjite o moju radu rada pomôem na tel.č.0905 700 825

inka

a uz si v poriadku?ja mam zase po nohach take divne flaky a vraj to sposobuje nejaky zapal v tele tak mi nasadili kvoli tomu,ale zatial nezistili kde je ten zapal,uz mam porobene vsetky mozne vysetrenia,teraz momenatlne absolvujem reumatologiu,kvoli podozreniu na boreliu. me povedala doktorka hned ako mi davala tieATB ze je to dlhodobe takmozu prist aj neake take mensie problemy ako je vynechanie alebo naopak silne krvacanie,mykozy v posve v ustach a podobne.takze nerob si zatial starosti

nana5

tak mna nikto neupozornil na mozne problemy. Ja som mala zrejme nejaky zapal v tele a opakovane sa mi to prejavovalo lokalnymi zapalmi (velmi bolestivymi). A tak mi Dr. predpisala najskor 3 balenia a potom ked som prisla na kontrolu tak este na uplne doliecenie dalsie 2, ale uz som poslednych 5 tabl. nedobrala, lebo mi meskalo a ak by som bola nahodou tehotna, tak som nechcela brat dalej.

inka

nana ,možem sa spytat preco siuživala take množstvo antibiotik?ja mam tiež teraz liecbu ATB na 21 dni a potom mam mat znova poprestavke alebo prejst na prednison.upozornilima na to že možem mat problemy potom s cyklom

nana5

angina, dakujem pekne. Snad hej. len ma to zmiatlo, lebo posledny cyklus som mala v pohodke, nic nemeskalo a to som uz mala v sebe dost dobre mnozstvo antibiotik. Ale dik